Catherine, Duchess of Cambridge, błyszczy w bieli na chrzciny księcia Ludwika

Catherine, Duchess of Cambridge, była pozytywnie rozbawiona na chrzciny księcia Ludwika!

Księżniczka i mama trójki wyglądały promiennie w białej sukience Alexandra McQueena, gdy chodzili na chrzciny jej najmłodszego syna w Pałacu Świętego Jakuba w Londynie.

Była Kate Middleton zwieńczała swój wygląd z dopasowanym headpiece pokrytym kwiatowymi ozdobami projektantki Jane Taylor.

Kate, Duchess of Cambridge carries Prince Louis
Kate rozpromieniła się, niosąc księcia Ludwika do kaplicy. Dominic Lipinski / AP

Tymczasem książę Louis nosił ręcznie wykonaną replikę sukni do chrztu wykonanej dla najstarszej córki królowej Wiktorii w 1841 roku. Oryginał jest teraz zbyt delikatny, aby go nosić, więc królowa zamówiła kopię od swojej królewskiej krawcowej, Angeli Kelly.

Rodzina królewska zbiera się na chrzciny księcia Ludwika

Jul.09.201802:21

Podczas gdy Kate tuliła najmłodszego królewskiego, Prince William prowadził księcia George’a, 4 i księżniczkę Charlotte, 3, w środku.

Książę Louis' christening service
Rodzina królewska dotarła do Kaplicy Królewskiej w Pałacu św. Jakuba w Londynie. Dominic Lipinski / AP

Meghan, księżna Sussex, również wyglądała modnie (jak zawsze), ubrana w stonowaną zieloną sukienkę Ralpha Laurena z szerokimi rękawami, gdy chodziła z księciem Harrym. Uzupełniła swój wygląd pasującymi, oliwkowymi butami i kapeluszem brytyjskiego projektanta Stephena Jonesa.

Brytania's Prince Harry and Meghan
Harry i Meghan opuszczają służbę Dominic Lipinski / AP

Kensington Palace udostępnił film przedstawiający rodzinę królewską przybywającą do kaplicy. Kate wyglądała na szczęśliwą i spokojną podczas jednego z jej rzadkich oficjalnych występów od narodzin księcia Ludwika.

Siostra Kate, Pippa Middleton, również była obecna i wyglądała uroczo w lodowatym błękicie. Suknia tylko pokazała jej rosnący dziecięcy guz.

Michael and Carole Middleton, with Pippa Middleton and James Matthews
Pippa Middleton i jej mąż, James Matthews, wzięli udział w chrzcinach razem z nią i rodzicami Kate, Michael i Carole Middleton. Dominic Lipinski / AP

Królewskie chrzciny: spójrz wstecz

18 października 2013 r02:06

Kate wyglądała podobnie do chrzcin swoich dwóch pierwszych dzieci. Nosiła kremową sukienkę i podobny kapelusz na chrzciny Charlotte.

Kate Duchess of Cambridge, Princess Charlotte, christening
Księżna Charlotte podobno spojrzała na księżniczkę Charlotte 5 lipca 2015 roku.Matt Dunham / AP

Księżna nosiła także krem ​​do chrztu swojego pierwszego syna, George’a, w stroju o podwyższonej szyjce, z falbanką i opuszczonymi długimi włosami w dół.

Kate Duchess of Cambridge, Prince George, christening
Kate miała na sobie marszczoną kremową sukienkę na chrzest swojego pierwszego dziecka, księcia Jerzego, w 2013 roku. John Stillwell / AP

Po chrzcinach Louisa, książę i księżna Cambridge urządzają prywatną herbatę w Clarence House, która jest oficjalną rezydencją ojca i macochy Williama, Prince Charles and Camilla, Duchess of Cornwall.