Bridal Buddy ułatwia narzeczonym korzystanie z łazienki w ich sukni ślubnej

Podczas swojej pracy w domu ślubnym, a później w posiadaniu własnego sklepu, Heather Stenlake zdała sobie sprawę, że wszystkie narzeczone, z którymi rozmawiała, miały dokładnie to samo pytanie po przymierzeniu sukni ślubnych..

“Każdy z nich powiedziałby:” W jaki sposób mam iść do łazienki? “Stenlake, mama dwójki dzieci w regionie Poconos w Pensylwanii, powiedziała DZISIAJ. “Raz za razem po prostu nie wiedzieliśmy, jak na nie odpowiedzieć.”

bridal-buddy-002-inline-today-160323
Bridal Buddy pozwala narzeczonym korzystać z łazienki bez angażowania pomocy druhen.BridalBuddy.net

Jasne, kobiety mogą skorzystać z pomocy druhen, aby zebrać wiele warstw i kilka stóp tiulu oraz koronek i jedwabiu, które składają się na tak wiele sukien ślubnych, zanim wpadną do kabiny w łazience, ale Stenlake doszedł do wniosku, że musi istnieć lepszy sposób narzeczonych zrób coś tak prostego, jak skorzystaj z toalety.

POWIĄZANE: Ameryka mówi: “Ja robię!” Poznaj zwycięską parę Ślubów DZISIAJ

Więc wymyśliła “Bridal Buddy”, prosty slip, który noszą kobiety pod sukienkami, która dzięki wygodnym otworom na ręce i elastycznemu sznurkowi pozwala narzeczonym ubierać swoje sukienki, aby móc korzystać z łazienki, nie martwiąc się, by włożyć sukienkę do toalety..

Stenlake, 38 lat, wpadła na pomysł w 2002 roku, ale odłożyła go na powrót przez ponad dekadę.

ZWIĄZANE Z NIMI: Chcesz mieć idealne fryzury ślubne? 8 najlepszych narzędzi do stylizacji poniżej 50 USD

“Około półtora roku temu, wyciągnąłem go z powrotem i pomyślałem, że nadszedł czas,” powiedziała. “Pracowałem nad prototypem, miałem go od lat siedzącego w torbie, zszywałem go razem, otrzymałem produkcję, oczekuję patentu, znak towarowy – wszystko to zajęło dużo czasu.”

bridal-buddy-004-inline-today-160323
The Bridal Buddy to slip do noszenia pod suknią ślubną.BridalBuddy.net

Na początku tego roku założyła “Bridal Buddy” i mówi, że do tej pory sprzedała około 500 osób.

Kupony sprzedawane za 59,95.

POWIĄZANE: Ślub w domu pogrzebowym? Więcej par mówi “robię” nowy trend

Stenlake przez kilka lat pracowała w ślubie, pakując sukienki po tym, jak panny próbowały ich i przez jakiś czas miała nawet własną z siostrą. Teraz prowadzi projekt niestandardowych zaproszeń ślubnych, ale podejrzewa, że ​​wkrótce będzie musiała poświęcić więcej czasu Budce dla nowożeńców, która była hitem na ostatnich pokazach ślubnych, powiedziała.

bridal-buddy-003-inline-today-160323
Zabawny i wygodny sposób na narzeczonych do korzystania z łazienki w spokoju.BridalBuddy.net

“Kiedy widzą, jak mój model wkłada ręce w pacha, po prostu je tracą” – powiedział Stenlake. “To takie zabawne, ich szczęki opadają i klaszczą”.

“Najczęstszym komentarzem, jaki słyszałem, jest” Musisz być na “Shark Tank!” “- dodała. “Oni to kochają, reakcja jest cudowna”.

Gdzie będzie nasz wielki tłusty DZIŚ Ślub para miesiąc miodowy?

Mar.21.201605:37