Bobbie’s Buzz: Przygotuj stopy na lato

Sezon sandałowy już jest! Redaktor stylu TODAY i autor Bobbie Thomas podkreślają niektóre rozwiązania, dzięki którym Twoje stopy będą miały kształt.

Wciąż stały spray
Uwielbiam wysokie obcasy, ale nie znoszę, ile mogą zranić? Może być tu natryskowy relief. Wykonane z mentolu, aloesu i innych naturalnych składników przeciwzapalnych, opracowana przez firmę Still Standing formuła ma na celu powstrzymanie bólu stopy i pięty przed jej rozpoczęciem, trwającej od 1,5 do 4 godzin, nawet gdy stoisz. Nierdzewny, beztłuszczowy roztwór może być nakładany na nieosłoniętą skórę lub pończochy, a przy każdym zakupie dostępny jest bezpłatny spray w rozmiarze torebki, dzięki czemu możesz ponownie aplikować w dowolnym miejscu (14,99 USD – 27,99 USD), stillstandingspray.com).

Skórki Baby Foot
Jeśli kiedykolwiek zmagałeś się z suchą, zrogowaciałą skórą na stopach, która po prostu nie zniknie, nawet z pumeksami i pedicure, nie jesteś sam. W rzeczywistości, niektórzy z nas mogą mieć nawet 80 warstw nagromadzonej martwej skóry u naszych stóp. Stopki wypełnione żelem Baby Foot mają na celu przywrócenie ich do stanu super miękkiego poprzez rozpuszczenie włókien klejących znajdujących się między szorstkimi warstwami, dzięki czemu sucha skóra będzie się powoli odrywać przez dwa tygodnie. Wystarczy zabezpieczyć botki wokół każdej stopy, odczekać godzinę, aż żelu dojdzie i zmyć. W ciągu 3-7 dni martwe komórki skóry zaczną się obrać (25 USD, babyfootusa.com) 

Bezcieniowy mikroskop złuszczający Silk Feet 
Dalej, eksfoliator dla wszystkich zakrętów i zakrętów. Jedwabne stopki są zaokrąglone, elastyczna konstrukcja dopasowuje się do wielu kątów na stopach i ciele. Naturalne minerały są używane raczej do ścierniwa niż do metalu, a można go użyć na mokro lub na sucho, aby usunąć suchą, zrogowaciałą skórę – bez wchodzenia zbyt głęboko (5,99 USD, silkfeet.com).

FootGloss
Last but not least, całkowicie naturalna formuła FootGloss tworzy niewidoczną warstwę między tobą a twoimi butami, pomagając zapobiec otarciom i pęcherzom. Zanim wyjdziesz, przygotuj gorące miejsca, które łatwo się podrażnią (np. Plecy kostek i boków palców) lub trzymaj małą rurkę w torbie, gdy po raz pierwszy poczujesz podrażnienie (12 USD, footgloss.com).

Nasz rezydujący redaktor w stylu i autor “The Power of Style”, Bobbie Thomas dzieli się z Tobą buzią na temat piękna, mody i wielu innych. Bobbie.com. Uważaj ją za swoją dziewczynę, styl MacGuyver i wikipedię dla kobiet, które widziałeś w jej bieliźnie. Śledź ją na Twitterze, Facebooku i Instagram.