Bloger fitness ujawnia, że ​​zdjęcia przed i po zdjęciach nie zawsze wyglądają tak, jak się wydaje

To oficjalnie sezon na plażę i mamy dla ciebie dobrą wiadomość: może być łatwiej pokazać “ciało w bikini”, niż myślisz.

TODAY rozmawiał z Sophie Kay, osobistym trenerem i blogerem fitness, który udowodnił, że modelowanie “przed i po” może być tak proste jak zrobienie selfie.

W najnowszym wpisie o mitach fitness na swoim blogu Fitology, Kay podkreśla nieścisłości, które tak często utrzymują się w mediach społecznościowych. Zamiast robić zdjęcia przed lub po miesiącach, a nawet miesiącach, aby pokazać rzeczywistą transformację, te selfie zostały zrobione w ciągu trzech minut od siebie.

Sophie Kay / Fitology

“Pomysł na ten post pochodzi ze zdjęć na Instagramie i Facebooku, mówiących o tej diecie lub ćwiczeniach, a spodoba ci się za dwa tygodnie, ale to po prostu nieprawda” – powiedział Kay.

Więc w jaki sposób Kay sprawił, że te dwa zdjęcia wyglądają tak inaczej? Wszystko sprowadza się do szybkich i łatwych trików fotograficznych.

Kay przyznaje, że nie zawsze była super sprawna, wyjaśniając, że była wszystkim, od nadwagi aż po zbyt chudą. Ale w ciągu ostatnich kilku lat poświęciła swoje życie zdrowiu.

“Pracowałem, aby uzyskać kształt i czuć się szczęśliwym z powodu mojego ciała, więc nie patrzę w lustro i nie znoszę tego” – powiedziała. “Trenowałem jako osobisty trener, aby pomóc innym ludziom stać się najlepszymi, a nie najlepszymi inny ludzie mogą być. “

Rzeczywistość jest taka, że ​​jeśli nie jesteś oddany fitnessowi i diecie (i być może nie masz genów, które by ją wspierały), prawie możliwe jest, aby wyglądać jak obrazy modeli i celebrytów, które zalewają media społecznościowe.

“Tylko dlatego, że ktoś w pracy stracił 20 funtów, wykonując jakąś dietę, nie oznacza, że ​​tak. Nigdy nie będziesz nimi, bo jesteś sobą – wyjaśniła Kay.

Sophie Kay

W wieku 27 lat Kay zauważył, że presja na obraz ciała nasila się na przestrzeni lat.

“Dorastanie tam było naciskiem czasopism i programów telewizyjnych, ale o to chodziło. Teraz jesteś nieustannie bombardowany obrazami idealnej kobiety lub idealnego mężczyzny “- powiedział Kay.

Ale dzięki odpowiedniemu oświetleniu i ułożeniu możesz nadal wykonywać idealne selfie na całe ciało. Kay ma sześć prostych sztuczek dla każdego, kto ma zaufanie do pracy z aparatem:

  1. Zmień oświetlenie. Kay radzi, aby znaleźć światło, które pokaże twoje kontury. Na przykład różnica między zdjęciami przed i po jest taka, że ​​światła są włączone na pierwszym i wyłączone w drugim.
  2. Uderz pozę. Ważne jest, aby znaleźć kąt, który pokazuje Twoją figurę – wyjaśniła. Dla Kay chodzi o obnoszenie jej talii, ale zachęca innych do decydowania o tym, co kochają w sobie i do podkreślania. Na pierwszym zdjęciu zdjęcie na wprost nie było tak pochlebne, jak podczas skręcania ciała.
  3. Wygnij te mięśnie. Na pierwszym zdjęciu Kay przyznaje się do wypchnięcia jej brzucha, ale w drugiej trzymała te mięśnie mocno, by stworzyć szczupłą sylwetkę.
  4. Strój ma znaczenie. Podobnie jak w przypadku profesjonalnej sesji zdjęciowej, konieczne jest noszenie dobrze dopasowanych ubrań i bielizny. Podczas gdy ona sama nosi jedynie bieliznę w swoich autoportretach (aby pokazać jej wyniki), sugeruje, jak najlepiej się czujesz. Odrzucenie tego w Internecie może być przerażające.
  5. Filtruj to. Filtry mogą całkowicie zmienić wygląd ostatecznego wyniku. Kay woli używać bardziej naturalnych ustawień i nie jest fanem aplikacji, które mają “naprawione” wady, jak na przykład wyrywanie skaz i wyszczuplanie nóg. Nalega na nadmierną edycję i wspiera utrzymywanie naturalnie wyglądających zdjęć, jeśli są nieco ulepszone.
  6. Bądź pewny siebie. Kay mówi, że robi najlepsze zdjęcia, kiedy czuje się dobrze. Ważniejsze jest, aby czuć się pewnym siebie, szczęśliwym i dumnym z postępów, jakie robisz, niż gdziekolwiek jesteś w swojej podróży fitness – wyjaśnia.