Blask w ciemnych włosach to najbardziej szalony trend w modzie, jaki widzieliśmy

Włosy, które oświetlają pokój?

Tak, jest to (całkiem dosłownie) możliwe dzięki najnowszemu trendowi kolorystycznemu włosów, który polega na wyróżnianiu się w tłumie – zwłaszcza gdy światła są wyłączone.

Blask w ciemnych włosach burzy świat piękności, ale to nie jest twój przeciętny, wielokolorowy wygląd, jak widzieliśmy trend przed.

To wszystko dzięki kolorystce Guyowi Tangowi, który słynie z przesuwania artystycznych granic koloru włosów, aby stworzyć wszystko od odcieni gradientu do okularów z czarnymi światłami.

POWIĄZANE: Porozmawiaj o podniesieniu włosów! Czy pionowe fryzury to kolejny trend w salonie?

Włosy “neon neonowe” to jego najnowsza kreacja, która ma bzyczenie w Internecie – i nie bez powodu.

W świetle dziennym kolor wygląda jak promienna kombinacja różu, żółci, pomarańczy, purpury i czerwieni; wyobraź sobie najbardziej zapierający dech w piersiach, doskonały obraz, jaki kiedykolwiek oglądałeś.

POWIĄZANE: Dyniowe przyprawy do włosów to najnowsza wersja jesiennego szaleństwa

Dodaj czarne światło, a włosy szybko przechodzą od magicznego zachodu słońca do połyskującego ognia (stąd jego nazwa pochodzi od mitologicznego ptaka), a poszczególne włókna załamują światło.

Ale w jaki sposób Tang działa na swoją magię? DZISIAJ musi dotrzeć do sedna.

“Rozjaśniłem włosy do prawie platynowych blondów i strategicznie umieściłem neonowe kolory, które reagują na światło,” Tang wyjaśnił w e-mailu do DZISIAJ.

Kolorysta Guy Tang's neon glow-in-the-dark hair creation.
Ciemnoskóra kreacja kolorystycznego faceta Tanga Tanga.Guy Tang

Aby stworzyć ten wygląd, użył barwników Kenra Professional Color Creatives w kolorze neonowego żółtego, pomarańczowego i fuksji. To konkretne cząsteczki barwnika w formule reagują na promieniowanie UV i tworzą efekt rozjaśnienia, wyjaśnia Marc Stucky, dyrektor ds. Badań i rozwoju marki farb do włosów.

Dla tych, którzy chcą wypróbować ten wygląd, Tang wyjaśnił, że gdy już masz odpowiedni produkt i rozjaśnione włosy, można to zrobić podczas jednej wizyty w salonie.

Parzysty without the black light, this hair color is striking.
Nawet bez czarnego światła ten kolor włosów jest uderzający.Guy Tang

Wielu już podążyło za przykładem Tanga, dając odważny, neonowy kolor włosów i dzieląc się imponującymi wynikami na Instagramie.

https://www.instagram.com/p/BM3tX-MAvUy

Jesteśmy oficjalnie zahipnotyzowani!