Ashley Graham i jej mama występują w nowych, wspaniałych reklamach kostiumów kąpielowych

Supermodelka Ashley Graham właśnie wydała swoją piątą kolekcję ze strojami kąpielowymi dla wszystkich, ale tym razem dołączyła swoją mamę, Lindę Graham, w towarzyszących zdjęciach i przekazała inspirującą wiadomość po drodze.

Nakręcony na planie w Agadir, Maroko, styl duetu matka-córka z 13-częściowej kolekcji – z kostiumami bikini, jednoczęściowymi i zakrywającymi w żywych wzorach, kolorach i sylwetkach – i uczczenia ścieżek, które oboje podjęli czuć seksowną skórę.

Ashley Graham and mom in Swimsuits For All ad campaign
Porozmawiaj o dynamicznym duecie!Stroje kąpielowe dla wszystkich

Z biegiem lat Graham stał się mistrzem wizerunku o pozytywnym wizerunku ciała i bardzo głośno mówiła o roli, jaką jej matka odgrywała w rozwijaniu jej silnego poczucia pewności siebie. W nowym oświadczeniu dla kolekcji, która waha się od 4 do 22, w cenie od 102-108 USD, Graham powtarza to zdanie.

“Moja mama była moim wzorem do naśladowania od dzieciństwa i odegrała istotną rolę w rozwijaniu mojej pewności siebie, promowała pozytywny wpływ na ciało w naszym domu, zanim stał się ruchem” – mówi Graham. “Jej dobre samopoczucie w stosunku do własnego ciała ukształtowało moją zdolność do pozostania pozytywnym i pewnym siebie.”

Ashley Graham and mom in Swimsuits For All ad campaign
Rozmiar odzieży i wiek to tylko liczby.Stroje kąpielowe dla wszystkich

Właśnie zeszłego lata Graham dopingowała swoją mamę, gdy po raz pierwszy nosiła bikini po 30 latach, a Linda przypisuje córce, że pomogła jej odnaleźć pewność siebie.

Czas się opalić tym brzuszkiem Mamo !!! To pierwszy raz w 1984 roku!!!

Stanowisko udostępnione przez A S H A G R A H A M (@theashleygraham)

“Nie sądzę, abym mogła odkryć tę wewnętrzną siłę bez Ashley, co sprawia, że ​​bycie częścią tej kampanii jest o wiele bardziej wyjątkowe – ona jest moim rockiem i zainspirowała mnie w wieku 53 lat, aby znów być dumnym z mojego ciała po tym, jak straciłem własne hart ducha, “powiedziała Linda w komunikacie prasowym do nowej kolekcji.

Model Ashley Graham: “Piękno poza rozmiarem” to moja mantra

24 stycznia 2014 r03:14

Na zewnątrz może być zimno, ale patrząc na te seksowne style, żałujemy, że nie jesteśmy teraz na plaży. Podczas gdy czekamy na bardziej słoneczne dni, sprawdź te fajne stroje kąpielowe, które przetrwają w sezonie i poza nim.

DZISIAJ redaktorzy, pisarze i eksperci dbają o polecanie przedmiotów, które naprawdę lubimy i mamy nadzieję, że Ci się spodoba! Tylko dlatego, że wiesz, DZISIAJ ma związki partnerskie. Tak więc, chociaż każdy produkt jest niezależnie wybierany, jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy uzyskać niewielki udział w przychodach.

Ashley Graham X Stroje kąpielowe dla wszystkich plażowiczów Zagora, 71 USD, Stroje kąpielowe dla wszystkich

Stroje kąpielowe dla wszystkich

Pomiędzy bezczelnymi szydełkowymi detalami, wymiennym akcentem z biżuterią i odważnym brązowym odcieniem, w tym obcisłym bikini jest dużo do kochania.

Stroje kąpielowe Ashley Graham X dla wszystkich strój kąpielowy Meknes, 76 USD, Stroje kąpielowe dla wszystkich

Mniej jest zdecydowanie więcej w tym uderzającym, jednoczęściowym detalu z elementami dziurki od klucza i surowym, niebieskim odcieniu.

Eternatastic Jednoczęściowy strój kąpielowy Monokini, 16 USD, Amazon

Amazonka

Pochwal się najlepszymi zasobami w subtelnie seksownej monokini, która obejmuje panele z siatki.

ATTRACO High Waist Dwuczęściowy strój kąpielowy, 36 USD, Amazonka

Amazonka

Będziemy śnić o cieplejszych dniach w tym odważnym i zalotnym kwiatowym dwuczęściowym z odrobiną retro odwołania.

Kostiumy kąpielowe Coastal Blue Control, jednoczęściowy strój kąpielowy z wyciętymi dekoltami, 53 USD, Amazonka

Amazonka

Trudno wybrać to, co najbardziej nam się podoba w tym słonecznym jednoczęściowym: oszałamiającym kolorze turkusowym lub stylowym wycięciu dekoltu!

Co Ashley Graham mówi sobie, kiedy patrzy w lustro

21 grudnia 2016 r01:29