Anne Hathaway ufarbowała włosy na blond – zobacz jej nowy wygląd!

Minęło pięć lat, ale Anne Hathaway wróciła do blondyna! Aktorka “Ocean’s 8” pokazała nowy, miedziany odcień na zeszłotygodniowym Festiwalu Filmowym w Wenecji, i nie możemy przestać się gapić.

Wychodząc z mężem Adamem Shulmanem, Hathaway rzuciła nam okiem na jej nowy, długotrwały, opalony kolor i wydaje nam się, że na jesień wygląda całkiem nieźle. 35-latka znana jest ze swoich charakterystycznych, brunetka-zamków, więc bierzemy pod uwagę za każdym razem, gdy przełącza swoje pasma.

Anne Hathaway: Niektóre media chciały, aby walczyły gwiazdy kobiece “Ocean’s 8”

31 maja 2017 r05:32

Zanim przyzwyczaisz się do całkiem nowego koloru Hathaway, wygląda na to, że “robi to tylko dla roli”, jak donosi Allure w lipcu. Aktorka kręci nowy dramat Netflixa “The Last Thing He Wanted”, aby mogła wrócić do swojej strefy komfortu włosów jeszcze przed czasem.

W międzyczasie czerpiemy inspirację z jesiennych włosów!

Zobacz niektóre z jej dawnych “dawek”:

To nie pierwszy raz, kiedy Hathaway zboczyła z korzeni brunetki. Słynnie wybielała włosy przed Gali Metalu w 2013 roku.

Anne Hathaway blonde hair circa 2013
Hathaway próbowała wybielać blond włosy podczas gali Met 2013. Getty Images

“To po prostu coś, co chciałem robić wiecznie i wydawało się, że to naprawdę dobra okazja, aby dać z siebie wszystko”, powiedział Hathaway E! wtedy.

Promując “Ocean’s 8”, pozostała wierna swoim błyszczącym, długim korzeniom na czerwonym dywanie wczesnym latem tego roku.

Właśnie w maju Hathaway kołysał kilka letnich atrakcji. Być może sugerowała, że ​​nadchodzą zmiany włosów?

Sportowa sassy lob i jej podpisowe czekoladowo-brązowe zamki, Hathaway pozowała ze swoją drużyną Glam w 2016 roku.

Cóż, cześć, bomba! Po dłuższym okresie uprawiania flirty pixie, aktorka osiągnęła pełnię blasku z obszernym bobem w 2015 roku.

Kiedy Hathaway zabrał do domu Oscara dla najlepszej aktorki drugoplanowej za rolę w filmie “Les Miserables” w 2013 roku, podzieliła scenę swoim cudownym pixie – bez względu na to, co mówią hejterzy.

Celebrity look-alikes: Amal Clooney i Anne Hathaway i nie tylko

20 kwietnia 2014 r01:17