Amy Adams: Jak bardzo ruda stała się moją karierą

To nie jest pierwszy raz, gdy mówiono o rudych włosach Amy Adams. W końcu jest cudowna, a jej fani i magazyny mody z pewnością zauważyli z biegiem lat.

Ale to jest po raz pierwszy przypisała jej sukces jako aktorki swoim głębokim czerwonym lokomotywom.

“Opierając się na rolach, które otrzymywałam, wzywany, ludzie reagowali na pewne typy postaci ze mną jako blondynem, a gdy zrobiłem się czerwony, było to dziwaczne i zabawne, a nie flirtowe i nieme. To było wspaniałe. Podobało mi się to “- wyjaśniła Adams w środowym wydaniu” TimesTalk “w New York Times, odnosząc się do okresu, kiedy zmieniła kolor włosów z truskawkowej blondynki na prawdziwą, bogatą czerwień w wieku 27 lat. Przeszła z drastyczną transformacją podczas gdy w programie telewizyjnym “Dr Vegas” w 2004 roku.

Amy Adams
Jako naturalna blondynka w 2004 roku, Amy Adams powiedziała, że ​​miała trudniejsze lądowanie.Getty Images

Pomimo tego, że była “wspaniała”, 42-letnia matka była zaskoczona reakcją.

“Z całą powagą, to tylko kolor włosów”, powiedziała. “To było naprawdę fascynujące widzieć, jak tylko jeden z was zmienia postrzeganie ludzi i stał się dla mnie bardzo potężnym narzędziem nawet w moim działaniu.”

POWIĄZANE: Molly Ringwald i Hoda zmierzą się w “Zgadnij, że rude”

W rzeczywistości, po zmianie koloru włosów, Adams zarezerwowała jej wtedy największą rolę jako Ashley w filmie “Junebug”.

Amy Adams
Amy Adams podczas imprezy “TimesTalks” 9 listopada, podczas której omówiła swoją karierę, w tym decyzję o zostaniu rudowłosą.Nicholas Hunt / Getty Images

“Jeśli potrafisz zmienić jedną bardzo małą rzecz i stworzyć całkowicie odmienne postrzeganie świata zewnętrznego w oparciu o jedną rzecz, a to była dla mnie ważna lekcja do nauczenia się, nie do końca to dostałem”, powiedziała.

POWIĄZANE: nowe czerwone włosy Sarah Hyland są inspirowane przez Debrę Messing

28 zdjęć

Pokaz slajdów

28 najlepszych fryzur dla okrągłych twarzy

Wykorzystaj te gwiazdy jako inspirację do znalezienia najlepszych fryzur dla okrągłej twarzy. Chrissy Teigen, Jennifer Lawrence, Adele i więcej.

Był jednak jeden aspekt życia jako imbir, który nie pasował zbyt dobrze do Adamsa.

“Rudzielce, mniej niż 5 stóp, nie opalają się, wyglądasz identycznie” – żartowała, mówiąc o tym, że jest powszechnie błędnie znana jako Isla Fisher … i mnóstwo innych ruda gwiazd. Nie martw się, Amy Adams, zawsze jesteś dla nas oryginalny.