Amal Clooney zmieniał sukienki podczas Met Gali w darze muzeum

Jesteśmy prawie pewni, że nic nie może zrobić Amal Clooney i czynić to pięknie.

Np. Nosząc komodę z długimi nogawkami, chodzić po czerwonym dywanie podczas poniedziałkowej dorocznej Metropolitan Museum of Art Gala. Clooney i jej mąż George byli naszą ulubioną parą od wieczora, a ona oszołomiona lśniącą kwiecistą suknią bez ramiączek z długim płynnym pociągiem i spodniami.

Obraz: US-ENTERTAINMENT-FASHION-METGALA
Amal Clooney na Gali Metali 2018 w dniu 7 maja, zachwycając wszystkich. Ale jeszcze nie skończyła.Getty Images

Ale jak dowiedzieliśmy się od redaktorki Vogue Anny Wintour na temat “The Late Show ze Stephenem Colbertem”, Amal nie zrobił nas oszałamiająco na wieczór.

“Nosiła tę niesamowitą sukienkę na czerwonym dywanie, zaprojektowaną przez młodego brytyjskiego projektanta Richarda Quinna, ale była wykonana z folii aluminiowej, więc była trochę zaniepokojona, że ​​mogłaby zgrać podczas wieczoru”, ujawnił Wintour..

Na szczęście obrońca praw człowieka miał wsparcie.

Met Gala wydobywa gwiazdy w modzie od szykownych do zwariowanych

May.08.201803:04

“Poszła na prezent i przebrała się w tę niezwykłą sukienkę Tom Forda, która ma wyglądać jak witraże” kontynuował Wintour.

I to też było oszałamiające: pełna marszczona suknia w kolorze bordowym z dopasowanymi czerwonymi dodatkami, w tym obcasy Christian Louboutin. Usiadła przy stole obok Rihanny, która zaparła nam dech w piersiach.

Amal Clooney and George Clooney attend the Heavenly Bodies: Fashion & The Catholic Imagination Costume Institute Gala at The Metropolitan Museum of Art on May 7, 2018 in New York City.
Amal Clooney (z mężem George’em) w jej drugiej sukni Met Gali, czerwonym stworzeniu Toma Forda, które przywoływało witraże.Backgrid

“Sprzedajesz to na prezent?” Colbert zastanawiał się z niedowierzaniem. “Myślałem, że to tylko lody astronautów i przyciski do papieru”.

Wspaniały występ chóru Kaplicy Sykstyńskiej. Z moimi dwoma pięknymi gospodarzami Rihanną i Amalem Clooneyem. @badgalriri #amalclooney #metgala

Post udostępniony przez Donatellę Versace (@donatella_versace) na

Najwyraźniej nie. Jak zauważył Wintour, jest tylko jeden sposób, aby temu zapobiec.

“Tylko jeśli jesteś Amal Clooney”, powiedziała.

Śledź Randee Dawn na Twitterze.