Alessia Cara wyjaśnia znaczenie swojego gigantycznego garnituru już DZISIAJ

Załoga TODAY właśnie rozwiązała jedną z największych tajemnic życia: dlaczego Alessia Cara nosi takie duże kostiumy?

Podczas występu w piątkowy pokaz Cara miała na sobie duży kostium podobny do tego, który kołysze w teledysku do swojej nowej piosenki “Growing Pains”, a wokalista miał doskonałą, dowcipną odpowiedź, gdy zapytano go o niekonwencjonalny wygląd.

“Chciałem tylko wyglądać jak ty, to prawda” – żartowała z Craigiem Melvinem, zanim wyjaśniła prawdziwy powód jej wielkich garniturów.

Alessia Cara wyjaśnia znaczenie swojego przewymiarowanego koloru

Sep.07.201801:38

“To jest jak artystyczny sposób symbolizowania idei dorastania, czasami czujesz się jakbyś tonął i czujesz, że nie jesteś gotowy na role, które rzuca ci życie, więc to był mój sposób na symbolizowanie tego w sposób artystyczny – powiedziała Cara DZISIAJ.

Ta piosenkarka “Scars to Your Beautiful” wydała pierwszy singiel z nadchodzącego albumu drugiego roku tego lata, po tym jak drażniła się ze swoim zdjęciem w słynnym dużym kostiumie na Instagramie..

W teledysku do “Growing Pains” widzimy Carę w wielkiej koszuli i interakcję z tłumem dorosłych w garniturach. Później, w filmie, Cara jest pod wodą, ubrana w sam duży kostium.

Od czasu debiutu tej piosenki, 22-latka kilkakrotnie nosiła ten gigantyczny kostium, a nawet wyjaśniła symbolikę tego, co kryje się za jej stroną na Instagramie, pisząc: “symbolika garnituru: ten zbyt duży garnitur optycznie reprezentuje ideę dorastania Szybko, lub próbując dopasować się do ról, które mogą być zbyt duże, aby je obsłużyć, nie zawsze jesteśmy przygotowani na życie, gdy biegnie w naszym kierunku z pełną prędkością, czasem wydaje się, że toniemy w nim trochę, czasami jest to przyziemne i Wiem, że niektórzy z was się zastanawiali i czułem, że powinienem odpowiedzieć, naprawdę mam nadzieję, że podoba ci się nowy świat, nad którym pracuję dla ciebie.

Nazwijmy to nostalgią, ale duży garnitur Cari przynosi nam poważne wibracje lat 80-tych. Po obejrzeniu go po raz pierwszy nie mogliśmy przestać myśleć o “wielkim garniturze” Talking Heads Davida Byrne z filmu koncertowego “Stop Making Sense”.

David Byrne, Talking Heads
Piosenkarz David Byrne wykonał wielki kostium w latach 80-tych.Getty Images

I czy to tylko my, czy też wygląd przypomina nieco młodszą wersję postaci Joba Baskina (grany przez Davida Moskwę) Toma Hanksa w filmie “Big” z 1988 roku?

Postać Davida Moskwy w “Wielkim” również nosiła zbyt duży kolor.20th Century Fox

Niezależnie od tego, czy lubisz, czy kochasz kostium Cary, musisz przyznać, że jej krawat pomarańczowy w stylu DZISIAJ jest niesamowity!

“Duży” aktor David Moskwa wraca do roli młodego Toma Hanksa, ponownie tworzy wierszyk

30 kwietnia03:10