8 ulubionych apteka dla gładkich letnich nóg od ekspertów od pielęgnacji skóry

Latem na pełnych obrotach pokazujemy o wiele więcej nóg. To wymaga dużo pracy!

Na szczęście TODAY Style służy pomocą.

Poprosiliśmy ekspertów od pielęgnacji skóry, aby podzielili się swoimi ulubionymi produktami, aby nasze nogi były gładkie i dotykalne przez całe lato. Najlepsza część? Wszystko można znaleźć w przejściu piękności w lokalnej aptece.

1. Shea Moisture Shave Honey & Black Seed Healing Elixir dla kobiet, 19 USD, Target

“Najlepszym sposobem na utrzymanie nóg z podrażnienia skóry przez woskowanie lub golenie jest użycie tego eliksiru, który pomoże ukoić skórę i zapobiegnie tworzeniu się wrastających włosów”, mówi Cinthia Lomeli, celebrytka.

https://www.instagram.com/p/BPb8y1Uj3wP

2. J.R. Watkins Lemon Sugar Scrub, 9 USD, Amazon

“Latem będziesz potrzebować tego eksfoliatora cukru kilka razy w tygodniu, aby utrzymać gładkość i zdrowie skóry”, mówi Lomeli, którego klientami są Sean Diddy Combs, Annabelle Wallis, Cheryl Hines i Kate Bekinsale.

Najlepsze produkty drogeryjne do kupienia już teraz

27 grudnia 2016 r02:10

DZISIAJ redaktorzy, pisarze i eksperci dbają o polecanie przedmiotów, które naprawdę lubimy i mamy nadzieję, że Ci się spodoba! Tylko dlatego, że wiesz, DZISIAJ ma związki partnerskie. Tak więc, chociaż każdy produkt jest niezależnie wybierany, jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy uzyskać niewielki udział w przychodach.

3. NKD SKN Gradual Glow Daily Tan Moisturizer, 14 USD, Amazonka

“Podaruj sobie nogi całonocnym blaskiem dzięki stopniowemu kremowi do codziennej opalenizny, aby uzyskać najlepsze rezultaty, nałóż na czystą i złuszczoną skórę” – mówi Lomeli.

4. Cerave krem ​​do opalania do ciała SPF 50, 12 USD, Amazonka

“Bądź świadomy, ile czasu spędzasz bezpośrednio pod słońcem i utrzymuj nawilżenie skóry, aby uniknąć oparzeń. Uszkodzenie przez słońce może powodować przebarwienia, suchą skórę, wczesne starzenie się i raka skóry.” Użyj tego balsamu, aby się zabezpieczyć. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, zastosuj to balsam na co dzień 15 minut przed ekspozycją na słońce i ponownie połóż się kilka godzin później “, mówi Lomeli.

https://www.instagram.com/p/BUNESEXjGcP

5. Schick Hydro Silk Razor dla skóry wrażliwej, 16 USD, Amazonka

“Maszynka zawiera aktywowane wodą serum formułowane z masłem shea, doskonale nadaje się do skóry wrażliwej i zapewnia dokładne golenie – nawet w trudnodostępnych miejscach” – mówi Marie Watkinson, znana z masażu masażysta i właścicielka Spa Chicks On The Udać się.

6. Jason Balsam do golenia Anti-Razor Burn, 5 USD, Amazonka

“Lubię zakończyć każdy proces golenia, niezależnie od używanej brzytwy, z dodatkiem balsamu do skóry.” Uwielbiam ten jeden przez Jason, ponieważ jest to przyjemna, lekka formuła, która pomaga zmniejszyć zaczerwienienia i pozostawia nogi super miękkie i gładkie “- mówi Watkinson, którego klienci to Leslie Jones, Marcia Gay Harden i Martha Stewart.

8 najlepszych kosmetyków do pielęgnacji skóry ujawnionych przez magazyn TODAY, People

30 listopada 2016 r04:30

7. Czyste mydło Kastylia w lawendzie, 19 dolarów, Amazonka

“Gładkie nogi to obowiązkowa pozycja w miesiącach letnich: uwielbiam przygotowywać skórę do golenia za pomocą czystego mydła Castrol firmy Dr. Bronner w lawendzie, dodawać ją do gąbki z siateczki i złuszczać pod prysznicem przed goleniem, odbierając wierzchnią warstwę martwe komórki naskórka i wyprowadzają włosy na powierzchnię, przygotowując naskórek, następnie spłucz kilka kropli dr Bronners na nogi i gol tam.

“Lawendowy zapach jest kojący, a organiczne olejki w środku do mycia zmiękczają skórę, a Twoje nogi będą miękkie, dotykalne i pachnące!” mówi znana artystka makijażu Erin Guth, której klientami są Zendaya, Kelly Ripa i Sofia Carson.

https://www.instagram.com/p/BTuirTihLW3

8. Peeling oczyszczający skórę Abra Therapeutics, 9 USD , Amazonka

“Korzystanie z peelingu ciała pod prysznicem kilka razy w tygodniu jest kluczem do utrzymania gładkości skóry. Zakochałem się w Aborygującym Peelingu Abra, ponieważ jest ono bardzo delikatne i nawilżające w tym samym czasie. Nie wysusza mojej skóry i zdecydowanie jej nie drażni. To mój ulubiony eksfoliator i must have na lato “- mówi dr Anna Avaliani, ekspert w dziedzinie kosmetologii i laserochirurgii, której klientami jest kilka modeli pasa startowego Victoria’s Secret..

Loading...