28 fryzur na okrągłe twarze inspirowane stylami celebrytów

Znalezienie stonowanej fryzury – wiesz, która jest łatwa do zrobienia, wygląda ponadczasowo, jest stylowa i zawsze pochlebia – może czuć się niemożliwe. Na szczęście nie musi tak być! Dla tych z nas, którzy mają okrągły kształt twarzy i szukają świetnej fryzury, oto miarka, jak osiągnąć te godne uwagi fryzury.

28 zdjęć

Pokaz slajdów

28 najlepszych fryzur dla okrągłych twarzy

Wykorzystaj te gwiazdy jako inspirację do znalezienia najlepszych fryzur dla okrągłej twarzy. Chrissy Teigen, Jennifer Lawrence, Adele i więcej.

POWIĄZANE: Jak znaleźć najlepszą fryzurę do kształtu twarzy

Nadal jesteś zdezorientowany? W celu ułatwienia procesu (wycieczka do salonu nie powinna być stresująca!), DZISIAJ zwrócił się do ekspertów.

POWIĄZANE: zostaw to długo! 23 długie fryzury inspirowane cięciami celebrytów

Niezależnie od tego, czy jest to potargany, seksowny lob, jak Chrissy Teigen, czy elegancki, tępy styl, taki jak Jessica Biel, jest kilka uniwersalnych czynników, o których należy pamiętać.

1. Środkowa część jest twoim przyjacielem.

Muślin & Co. Gala - Inside
Jamie McCarthy / Getty Images

“Zawsze pamiętaj, że kluczem jest środkowa część, która wyszczupla twarz i daje poczucie długości” – mówi fryzjer Neil Grupp z agencji The Wall Group.

2. Nie bój się objętości.

“Kolejny klucz to to, że głośność na wierzchu daje wrażenie długości na okrągłej twarzy” – dodaje Grupp.

Jak wybrać odpowiednią fryzurę do swojej twarzy

19 lipca 2016 r03:31

3. Przejdź do warstw.

“Tworzenie wysoce warstwowego stylu najlepiej sprawdza się przy tworzeniu oomph i ruchu” – mówi stylistka Giovanna Lampo, Frederic Fekkai.

POWIĄZANE: 35 krótkich pomysłów na fryzurę inspirowanych celebrytami

Warstwy mogą również sprawić, że okrągłe kości policzkowe będą wyglądać jeszcze mniej, zauważa Sarah Potempa, stylistka celebryty i twórczyni gorącego narzędzia Beachwaver.

Amy Adams
Jordan Strauss / Jordan Strauss / Invision / AP

4. Sposób w jaki klatka twarz robi różnicę.

Sławny stylista Marc Mena lub Warren Tricomi wyjaśnia, że ​​warstwy z obramowaniem twarzy mogą przekształcić zaokrąglone elementy w bardziej kwadratowe.

Kolec TV's 10th Annual Guys Choice Awards - Arrivals
Frazer Harrison / Getty Images

I dzięki temu powinieneś znaleźć sposób, by znaleźć wycinek swoich marzeń. Masz nadzieję, że spotkanie z twoim następnym salonem spełni twoje wszystkie #hairgoals!