10 spodenek do biegania, które nie będą podnosić się (lub zjeżdżać) podczas biegu

Każdej zimy oczekujemy powrotu ciepłej pogody jako okazji do wyjścia na zewnątrz i śledzenia kilku kilometrów podczas przyjmowania widoków. Żegnaj, nudna bieżnia, witajcie ludzie i obserwujcie przyrodę!

Tym, na co nie czekamy, jest znalezienie zwiastunów, które będą wspierać nasze starania. Bez względu na to, czy są zbyt luźne, zbyt ciasne, czy zbyt chropowate, trudno jest znaleźć parę, która pasuje wygodnie od początku do końca.

Ponieważ nie ma nic lepszego od tego, czy masz do czynienia z konsekwentnym wedgiem, czy też w obliczu zażenowania, z którym musisz się uporać co sześć bloków (a potem są szorty, które tak mocno przesuwają się, że musisz je ręcznie trzymać w strachu, że spadną) , pobraliśmy 10 par szortów, które pozostaną na miejscu, gdy uderzysz w chodnik (czytaj dalej, aby znaleźć idealny biustonosz sportowy).

DZISIAJ redaktorzy, pisarze i eksperci dbają o polecanie przedmiotów, które naprawdę lubimy i mamy nadzieję, że Ci się spodoba! Tylko dlatego, że wiesz, DZISIAJ ma związki partnerskie. Tak więc, chociaż każdy produkt jest niezależnie wybierany, jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy uzyskać niewielki udział w przychodach.

Damskie spodenki do biegania Nike Flex, zaczynające się od 28 USD, Amazon