Złudzenie zderzenia samochodowego nastolatków jest “jednym z najlepszych wybrańców” według policjantów

Starszy dowcip w liceum w Wisconsin okazał się tak przekonujący, że spowodował nawet, że zaniepokojony obywatel zgłosił to policji – a policjanci później oklaskiwali go.

Czterech uczniów z Cumberland High School upewniło się, że klasa 2018 zostanie unieśmiertelniona za pomocą złudzenia optycznego na scenie, która wyglądała jak samochód, który rozbił się w bocznej części budynku szkoły.

Starszy Konur Pasko poprosił trzech przyjaciół o zlikwidowanie iluzji, która wyglądała tak prawdziwie, że ktoś zwany Departamentem Policji Cumberland zgłosił wypadek po tym, jak studenci ustawili go około północy w poniedziałek..

“Kiedy po raz pierwszy o tym usłyszałem, pomyślałem:” Mój Boże, co się stało? “- powiedział dyrektor Cumberland, Ritchie Narges.” Wtedy, gdy zobaczyłem, co zrobili, nie pozostawiając nic uszkodzonego, pomyślałem, że to było naprawdę fajne. Okazało się to bardzo pozytywną rzeczą. “

Policja też była pod wrażeniem, nazywając ją “jednym z najlepszych żartów, jakie widział Cumberland High School”.

Cumberland High School students stage car crash senior prank
“Czapki z głów do Cumberland High School Class z 2018 r. Na starszym wybryku”, napisał wydział policji Cumberland w poście 14 maja na Facebooku.Departament Policji Cumberland

Pasko, którego ojciec jest nauczycielem w szkole, a także właścicielem motoryzacji, zabezpieczył stary junker za żart. W weekend wypadli z przedniej części pojazdu, aby pasował ciasno do ściany szkoły.

Dostali trochę cegiełek, które pasowałyby do tych w szkole, użyli taśmy klejącej, by zrobić ślady poślizgu za samochodem, a następnie użyli tkaniny z filcu i czarnej taśmy, aby stworzyć iluzję dziury w ścianie..

Czworo seniorów pojawiło się w szkole około północy i wszystko zostało przygotowane około 10 minut przed startem, zanim można je było zobaczyć..

“Alien” wkurza nowojorczyków nowym żartem wideo z Thinkmodo

21 grudnia 2017 r01:07

Osoba przejeżdżająca przez parking około godziny trzeciej zadzwoniła na policję, sądząc, że to był wypadek, powiedział Narges. Członkowie starszego ośrodka po drugiej stronie ulicy myśleli, że ktoś wjechał w ścianę.

Narges, który ma 14 lat na stanowisku dyrektora, powiedział, że jest to najlepszy starszy dowcip, jaki widział w swoim czasie. “Wypadek samochodowy”, który potrwa do soboty w sobotę, również znajduje się na ścianie tuż przed jego biurem.

“Mam 52 lata i myślę, że wracam do wybryków, kiedy byłem w liceum, a oni nie byli naprawdę odpowiedni” – powiedział – “To pokazuje, że można robić figle w zdrowy, odpowiedzialny sposób, bez łamania rzeczy . “

Śledź TODAY.com pisarz Scott Stump na Twitterze.