Zobacz, jak ten maluch urodzony bez ramion pomaga swojemu młodszemu bratu w smoczku

Poznaj 3-letniego Camden i jego młodszego brata Jaxtona, który urodził się w lipcu. Jeśli przyjrzysz się bliżej filmowi dwóch braci obracających się na plecach, zauważysz niewielką różnicę w stosunku do ich luki wieku.

Camden urodził się z zespołem Amelia-phocomelia, który jest zdefiniowany jako całkowity brak szkieletowych części kończyny. Nie ma rąk ani nóg. Ale to nie powstrzyma go od pomocy swojemu młodszemu bratu, który chce tylko smoczka!

Zobacz słodki sposób, w jaki ten 3-letni chłopiec ukoił swojego nowego braciszka

Sep.04.201700:44

Film pokazuje, jak Camden przewraca się i przesuwa pobliski smoczek w stronę ust Jaxtona, tak aby płacz dziecka nie przerodził się w pełny krach. Jaxton na początku tego nie robi, ale Camden wykazuje niezwykłą cierpliwość i ostatecznie – sukces!

Film został opublikowany przez mamę Katie Whiddon na Instagramie w zeszłym tygodniu i od tego czasu stał się wirusowy, z ponad 53 000 wyświetleń. Whiddon publikuje informacje na temat swoich rodzinnych wzlotów i upadków na swoim blogu Admirably Diverse, a także zawiera historie o swojej córce Ryleigh, 2.

Whiddon napisała otwarcie na swoim blogu o tym, jak czuła się odkrywać nieprawidłowości Camden, gdy był jeszcze w łonie matki, i walka, którą przeszła, decydując się na kontynuację ciąży.

Urodzona bez ramion dziewczyna spełnia marzenie o jeździe na rowerze

27 sierpnia 2017 r01:08

Ale kiedy się pojawił, okazał się typowym chłopcem … z kilkoma różnicami. Jak napisał Whiddon na swojej stronie internetowej: “Pomimo różnicy kończyn Camdena jest typowym trzylatkiem, który łapie nos, myśli, że pierdoły są zabawne, nigdy nie przestaje mówić i zawsze miesza się z młodszą siostrą. maluj, usiądź sam, nakarm się, umyj własną twarz, umyj zęby, wspina się po schodach i tak wiele innych rzeczy. “

Wygląda na to, że pomaga mamie z najnowszym dodatkiem do rodziny!

Śledź Randee Dawn na Twitterze.