Zobacz, jak 4-letnia szwedzka księżniczka Leonore zachowywała się podczas chrztu siostry

Uważaj, książę Harry i księżniczka Charlotte: są jeszcze inne młode, kradnące serca i światowy reflektor!

4-letnia córka szwedzkiej księżniczki Madeleine robi obchód mediów społecznościowych z wybrykami, które zapewniły rodziców na całym świecie, że nawet dzieci z rodziny królewskiej działają w najbardziej nieodpowiednich chwilach.

Szwecja's Princess Leonore in front of her mom, Princess Madeleine
Szwedzka księżniczka Leonore, lepiej zachowująca się, ale nadal bez butów, stoi z rodzicami po chrzcie siostry 8 czerwca.AFP – Getty Images

W tym przypadku było to podczas chrztu najmłodszego dziecka Madeleine, księżniczki Adrienne. Ceremonia najwyraźniej okazała się nudziarzem dla starszej siostry dziecka, księżniczki Leonore.

Na szeroko rozpowszechnionej scenie wideo Leonore opuścił swoje miejsce i kładzie się na plecach, tocząc się po podłodze przed oficerami przeprowadzającymi ceremonię.

Zirytowana Madeleine, trzymająca swoje 3-miesięczne dziecko, strzela ostrym spojrzeniem, które każde dziecko doświadczyło co najmniej kilkanaście razy w życiu.

Ale media społecznościowe wydają się uwielbiać wybryki Leonora zachowujące się jak dziecko!

Młoda księżniczka była jednak wyraźnie nieobecna na rodzinnej fotografii zrobionej podczas chrztu. Ale w całej uczciwości, tak samo jak jej 2-letni brat, Prince Nicolas.

View this post on Instagram

Team Adrienne! 💗 Foto: Erika Gerdemark

A post shared by Princess Madeleine of Sweden (@princess_madeleine_of_sweden) on

Wygląda na to, że Madeleine odsunęła się od przerwy, którą jej córka stworzył podczas chrztu. Niedawno złożyła hołd dziewczęcej, odrażającej butom, swobodnej naturze, umieszczając zdjęcie swojej córki na dużym głazie pod baldachimem drzew.

“Leonore w swoim prawdziwym żywiole” – napisała.

View this post on Instagram

Leonore in her true element 🌳❤️🌿

A post shared by Princess Madeleine of Sweden (@princess_madeleine_of_sweden) on

Madeleine jest najmłodszą z trójki dzieci króla Karola XVI Gustawa i królowej Silvii. Wyszła za mąż za amerykańsko-brytyjskiego finansistę Christophera O’Neilla w 2013 roku.

Princess Charlotte ma 3 lata! Zobacz jej najcudowniejsze chwile

Maj 02.201801:00