Zepsułbym wysyłanie dzieci z powrotem do szkoły? Średni koszt materiałów szkolnych wynosi 100 USD

Jeśli słowa “przybory szkolne” przywołują na myśl kilka ołówków, notatnik, może Trapper Keeper, przygotuj się na nową matematykę: Przeciętny rodzic K-12 wyda w tym roku 100 dolarów na ucznia za przybory szkolne, o 12 procent ostatni rok.

A to może być łatwe. Jeśli rodzice tacy jak Kimberly Brown z Salinas w Kalifornii kupili wszystko na liście swoich dzieci, zakładka może wynosić nawet 400 USD.

Przeczytaj: Jak zaoszczędzić na pingu z powrotem do szkoły

“Wygląda na to, że staje się coraz droższy” – powiedział Brown dla Janet Shamlian z NBC. “Wygląda na to, że proszą o zbyt wiele rzeczy.”

Rodzice płacą duże pieniądze za przybory do szkoły

15 sierpnia 2014 r02:33

Listy materiałów szkolnych, które szkoły przekazują rodzicom na jesień, mogą zawierać elementy zaawansowane, takie jak kalkulatory graficzne i pamięci flash; ale oczekują także od rodziców, że będą mogli korzystać ze zszywaczy, dezynfekcji rąk, papierowych talerzy, a nawet tac z kostkami lodu.

Nauczyciele twierdzą, że te listy są tylko sugestiami i nie są wymagane od nikogo.

“Nie ma nic do powiedzenia komukolwiek, kto nie przynosi tego”, powiedziała nauczycielka Teresa Boronda. 

Często nauczyciele są tymi, którzy w końcu wydają swoje ciężko zarobione pieniądze na przybory szkolne na swoje zajęcia.

W przesyłce “Twice As Nice” w Tampie rodzice mogą kupować nowe lub delikatnie używane artykuły szkolne po niższych kosztach. 

Dwóch byłych nauczycieli otworzyło sklep po latach wydawania setek dolarów z własnych pieniędzy na dostawy. 

“Myślę, że ludzie przyjmują za pewnik, że to po prostu magicznie pojawia się w ich klasie, ale tak nie jest”, wyjaśnia Dwójka jako miły właściciel Adrianne Wilson. 

Powiązane: te strony dla tańszych podręczników

Materiały szkolne są tylko częścią zakładki “Powrót do szkoły”. Dodaj ubrania, buty i elektronikę, a średni koszt wysłania dziecka do klasy w tym roku to 669 $.