Zapomnij o Mickey! Mama rzuca przyjęcie dla malucha mającego obsesję na punkcie prawnika od obrażeń

Zanim Grayson Dobra mógł chodzić lub rozmawiać, dał jasno do zrozumienia, że ​​jego rodzina nie może mu przeszkadzać, gdy reklama Morrisa Barta była w telewizji.

Bart jest osobistym obrońcą w Nowym Orleanie i ulubioną osobą Graysona na świecie. Kiedy więc przyszedł czas na wybór tematu na drugą imprezę urodzinową, jego mama, L’erin Dobra, wiedziała, co robić.

Pewnej niedzieli w styczniu 25 osób zebrało się w ich domu w Prairieville w stanie Luizjana, aby świętować Graysona i zjeść tort Morrisa Bartka.

DZISIAJ
Dzięki uprzejmości L’erin Dobra

“Wszyscy mówili mi, żebym robił imprezę z motywem Myszki Miki, tak jak robiłem to na pierwsze urodziny, ale nie chciałem tego przerabiać” – powiedziała Dobra TODAY.com. “Chciałem zrobić z tego coś, co go interesowało, a teraz, to jest Morris Bart.”

Zaczęło się, gdy miał zaledwie 3 miesiące. Jego babcia zaopiekuje się nim w ciągu dnia, podczas gdy ona zwykle oglądała jej telewizyjną listę telewizyjnych opery mydlanych i “Ellen”. Za każdym razem, gdy pojawiała się reklama Morrisa Barta, stał się nieruchomy i wpatrywał się w ekran. Kiedy się starzał i zaczął mówić, zaczął krzyczeć “Bart, Bart, Bart!” Za każdym razem, gdy pojawiała się reklama.

DZISIAJ
Dzięki uprzejmości L’erin Dobra

“To może być jasne światło lub chwytliwa muzyka, ale cokolwiek to jest, podpięli Graysona” – powiedziała Dobra.

Kiedy zorientował się, że YouTube istniał i mógł oglądać reklamę o każdej porze dnia, nie chciał mieć nic wspólnego z filmami edukacyjnymi, w których dobra była pokazywana mu.

Impreza okazała się sukcesem. Bart się nie pojawił, ale jego twarz była pewna wszędzie!

Dobra zamówiła tort z podobizną prawnika, a członkowie rodziny podarowali prezenty inspirowane Grayson Morris Bart.

DZISIAJ
Dzięki uprzejmości L’erin Dobra

“Kiedy otworzył tekturowy wykrój mój brat go dopadł, patrzył na to z niedowierzaniem, jakby myślał:” O, on jest naprawdę tutaj! “.

Na przyjęciu Grayson wstrząsnął koszulką Morrisa Barta, którą ułożyła mu babcia.

DZISIAJ
Dzięki uprzejmości L’erin Dobra

Po tym jak Dobra wysłała e-mail do Bartka, który opowiedział mu o swoim pomyśle na przyjęcie, wysłał jej zdjęcie z autografem, breloczki i koszulkę z logo New Orleans Pelicans z logo na plecach. Powiedział jej, że jeśli kiedykolwiek znajdą się w okolicy, powinni się zatrzymać – oferta Dobra ma nadzieję zmotywować Graysona do korzystania z toalety. Dzień, w którym przerósł swoje podciągnięcia, jest dniem, w którym może poznać swojego idola.

“W tej chwili Grayson wciąż jest w 100 procentach Morris Bartem, ale jestem pewien, że pewnego dnia obejrzy się i powie:” Mamo, nie mogę uwierzyć, że to zrobiłeś, jestem zawstydzony “- powiedziała Dobra. “Ale nie przewiduję, że nastąpi to w niedalekiej przyszłości; Nadal ma obsesję “.

Loading...