“Zapaliła się”: Tata głaszcze głowę, by podtrzymać córkę z łysieniem

Riley Sylvaria, 6, Bristol, Rhode Island, ma łysienie totalis, zaburzenie autoimmunologiczne, które powoduje utratę włosów na skórze głowy. Podczas gdy urodziła się z pełną fryzurą, Riley wkrótce zaczęła tracić włosy i była łysa przez 15 miesięcy.

Jej rodzice, Chelsea i Dave, zachęcali Riley, by czuła się pewnie i pewnie pomimo braku włosów. Ale wciąż może być ciężko dla małej dziewczynki.

Niedawno na zawodach gimnastycznych, kiedy Riley przyznała się do matki, że nie kocha się sama, Chelsea była zszokowana.

Po Riley's dad, Dave, shaved his head to make her feel better about being bald, Riley totally forgot she was sad about not having hair.
Po ojcu Riley, Dave, ogolił głowę, by poczuła się lepiej, że jest łysa, Riley zupełnie zapomniała, że ​​była smutna, że ​​nie ma włosów.Dzięki uprzejmości Chelsea Sylvaria

“Byłem trochę zaskoczony i powiedziałem:” Co masz na myśli, nie kochasz siebie? “” Chelsea później wspominała na Facebooku. “Do którego wypowiedziała mój najgorszy strach …” Nie kocham siebie, bo nie mam włosów! “

Rodzice uważali, że jest szczęśliwa, ponieważ Riley prawie nie wspomniała o swoich włosach. Kiedy Chelsea powiedziała Dave’owi, że Riley nie kocha się, ponieważ była łysa, Dave chciał porozmawiać z córką. Chelsea zdecydowała się to nagrać.

“On nawet nie wiedział, że to nagrałem. Nie wiedziałem, co zamierzam z tym zrobić. To była tak intymna chwila “- powiedziała Chelsea.

Tata Shaves Head to Cheer Up Daughter Who Lost Hair to Alopecia
Tata goli głowę, by rozweselić córkę, która straciła włosy na łysienieDzięki uprzejmości Chelsea Sylvaria

Na wideo Dave pyta Riley, dlaczego nie kocha siebie i uspokaja ją, że on i jej matka ją kochają.

“Jesteś wyjątkową dziewczyną na całym świecie” – powiedział. “Nie ma znaczenia, czy jesteś łysy, czy masz włosy. To nie ma znaczenia. “

Podczas Riley was born with a full head of hair, she was completely bald by 15 months because of alopecia.
Podczas gdy Riley urodziła się z pełną fryzurą, była całkowicie łysa przez 15 miesięcy z powodu łysienia.Dzięki uprzejmości Tracy Sweeney? Lan Studio

Potem Dave powiedział coś nieoczekiwanego: “Czy chcesz, żeby tatuś ogolił sobie głowę?”

Riley entuzjastycznie kiwa głową i obaj idą do łazienki, gdzie Dave goli głowę, z niewielką pomocą. Te kilka minut zwiększyło zaufanie córki.

– Zapaliła się – powiedziała Chelsea. “To bardzo ją uderzyło. Dzięki mojemu mężowi zakochałem się w tym znacznie bardziej. “

Riely told mom Chelsea Sylvaria she didn't love herself because she didn't have hair because of alopecia. When Riley's dad, Dave heard that he shaved his head to show Riley hair wasn't important.
Riely powiedziała mamie Chelsea Sylvaria, że ​​nie kochała się, ponieważ nie miała włosów z powodu łysienia. Kiedy ojciec Riley, Dave usłyszał, że ogolił głowę, aby pokazać, że włosy Riley nie były ważne.Dzięki uprzejmości Chelsea Sylvaria

Chelsea podzieliła się tą historią na Facebooku, gdzie zareagowało ponad 37 000 osób. Podczas gdy ona jest oszołomiona, że ​​tak wiele osób odpowiedziało na wideo, ma nadzieję, że pomoże to ludziom lepiej zrozumieć łysienie.

“Naprawdę chciałem, żeby ludzie zobaczyli Riley, kim jest. Wzloty, upadki, wszystko w pośrodku w radzeniu sobie z łysieniem “- powiedziała. “Mamy nadzieję, że inni ludzie mogą wziąć kawałek tego filmu i umieścić go w części własnego życia, aby inni czuli się kochani i piękni.”