Za daleko? Tom Brady skrytykował za całowanie swojego 11-letniego syna w usta

Ponad 100 milionów ludzi zagra w niedzielę, aby sprawdzić, czy Tom Brady wygra bezprecedensowy szósty Super Bowl. Tymczasem niektórzy krytycy gwiezdnego rozgrywającego rozwiązują zupełnie inny problem: pocałunek między nim a jego 11-letnim synem

Ten kontrowersyjny moment został wyemitowany w serii filmów na Facebooku o Brady’u, “Tom vs. Time”.

Tom Brady pojawia się po wulgarnych uwagach radiotelegrafisty na temat jego córki

30 stycznia 2017 r02:39

Syn rozgrywającego w New England Patriots, Jack, pojawia się w pokoju, w którym jego tata otrzymuje masaż.

Po tym, jak Jack prosi o pozwolenie na zobaczenie swoich fantastycznych wyników w drużynie futbolowej, Brady żartobliwie pyta, co otrzymuje w zamian.

Następnie Jack pochyla się i całuje swojego tatę, na co Brady odpowiada: “To było jak dzioba”. Jack podchodzi znowu i całuje go przez dłuższy czas w ustach.

Krytycy natychmiast zastosowali się do mediów społecznościowych, aby opisać interakcję jako zbyt długą i niewygodną, ​​jeśli nie wręcz nieodpowiednią.

Inni, w międzyczasie, powiedzieli, że pocałunek nie był wielkim problemem i że krytycy musieli wydostać się z rynsztoka.

To nie pierwszy raz, kiedy Brady wywołał poruszenie związane z całowaniem członka rodziny. Internet oszalał w zeszłym roku po tym, jak Brady dał swojemu ojcu smooch na ustach po wygranej w Super Bowl.

Inne gwiazdy, w tym Olivia Wilde i Hilary Duff, również wzbudziły kontrowersje w mediach społecznościowych po udostępnieniu zdjęć z nich całujących swoje dzieci na ustach.

Podczas gdy Brady nie zareagował na krytykę, niektórzy, jak Duff, wrócili, mówiąc: “Każdy, kto komentuje, że pocałunek w usta z moim czterolatkiem jest nieodpowiedni, idź szybko i kliknij szybko przestań z swoimi wypaczonymi umysłami i sąd “.

Film na Facebooku oferuje niezwykłe spojrzenie na normalnie strzeżone życie gwiazdy NFL.

Wcześniej w tym tygodniu Brady odłożył słuchawkę w lokalnym audycji radiowej w Bostonie w odpowiedzi na komentarze jednego z gospodarzy stacji, który nazwał córkę Brady “pissantem”.