Wyślij swoje słodkie zdjęcie dziecka do DZIŚ dla Baby of the Week

Każda matka wie, że ma najsłodsze dziecko. Podziel się słodyczą, a Twoje dziecko może stać się DZIŚ JOHNSON’S® Baby of the Week!

DZISIAJ
Dzisiaj

DZISIAJ każdego tygodnia będzie zbierać garść zdjęć dla dzieci, które będą dostępne w Kathie Lee i Hodzie oraz w Internecie. Rodziny, których dzieci są prezentowane na powietrzu, otrzymają koszyk upominkowy JOHNSON’S® dla dzieci i kartę upominkową Walmart 50 USD dzięki uprzejmości JOHNSON’S® Baby – oraz, oczywiście, prawa do przechwałek! (Tak jak potrzebujesz kolejnej wymówki, żeby się pochwalić swoim pięknym dzieckiem.)

Sprawdź piątek w naszej cotygodniowej partii polecanych dzieci.

Podczas gdy każde zdjęcie dziecka jest uroczym zdjęciem dla dzieci w naszych książkach, oto kilka wskazówek, jak zrobić zdjęcie z najlepszą szansą na wybór przez DZISIAJ:

  • Dzieci muszą mieć 8 tygodni lub mniej.
  • Jeśli chodzi o naszych najmłodszych, bezpieczeństwo przede wszystkim! Wszystkie zdjęcia powinny przedstawiać dziecko w bezpiecznym otoczeniu. Na przykład: bezpiecznie zapięta na siedzeniu samochodowym w samochodzie, trzymając dłoń dorosłego blisko wody, bezpiecznie podparta na huśtawce, w kapeluszu w jasnym słońcu.
  • Twój maluch ma urocze łupy dla dzieci i to jest w porządku, aby sfotografować. Ale frontalna nagość jest nie-nie.
  • Chcemy pokazać, jak wygląda teraz Twoje dziecko, więc zdjęcia musiały zostać zrobione w ciągu ostatnich 3 miesięcy. 
  • Zachowaj ostrość zdjęcia na atrakcję gwiazdy: dziecko. Upewnij się więc, że nie ma widocznych logo ani rozpoznawalnych znaków telewizyjnych, filmowych lub zabawkowych (ponieważ są one często znakami towarowymi i nie mogą być w naszej galerii zdjęć).
  • Nie możemy również używać zdjęć ze znakami wodnymi profesjonalnych fotografów, więc używaj szczerego zdjęcia – jesteśmy pewni, że masz ich dużo, mamo i tatę!
  • Oczywiście masz setki uroczych zdjęć – ale proszę, wpisz tylko jedną na niemowlę.
  • Wiemy, że z wanny nie ma nic ładniejszego niż dziecko, ale nie możemy używać zdjęć dzieci w pobliżu wody, chyba że ręka rodzica lub rodzica jest widoczna.

Więc nie wstydź się! Kliknij przycisk “Dodaj zdjęcia” poniżej, aby przesłać zdjęcie dziecka. I sprawdź ponownie z TODAY Moms, aby zobaczyć swoje zdjęcia tutaj.

Kliknij tutaj, aby przeczytać oficjalne zasady.

dzieci
Dzisiaj

Zobacz poprzednie dzieci w tym tygodniu. 

Ciesz się kilkoma z naszych ulubionych opowiadań dla niemowlęcia TODAY MOMY:

Wymawiane martwe, ożywione przez uścisk matki: “Cudowne dziecko” kończy się na drugim

Partie ultradźwiękowe: nowa granica w nadrodzeniu ciąż

Karma Jenny (dziecko) do przemyślenia: Ciąża i macierzyństwo z Jenną Wolfe DZISIAJ

“Z całą miłością, jaką mamy”: para spotyka adoptowane dziecko już DZISIAJ