Wszyscy dorośli! Gwiazda “Świeżego księcia” Tatyana Ali jest zaręczona – i oczekuje!

Oto kilka bardzo świeżych wiadomości od Tatyany Ali: Była aktorka i piosenkarka “Świeży Książę Bel-Air” jest nie tylko zaangażowana – spodziewa się jej pierwszego dziecka!

Ali jest zaręczony z dr Vaughnem Rasberry, adiunktem na Uniwersytecie Stanforda. Para pierwsza łączyła się online półtora roku temu, jak wyjaśnił Ali Entertainment Tonight.

WIĘCEJ: Jillian Michaels, Heidi Rhoades zaręczają się: obejrzyj wideo z propozycją filmu!

“Spotkaliśmy się z Vaughnem na eHarmony!” wyjaśniła. “To był mój pierwszy randkowy kontakt z internetem, pisaliśmy listy przez wiele miesięcy, zanim zdecydowaliśmy się na Skype’a, a potem, oczywiście, się spotkałem”.

Ali pojawił się w “Fresh Prince” jako kuzyn Will Smith, Ashley z lat 1990-96. Brała udział w filmach i serialach telewizyjnych takich jak “Buppies” i “The Young and the Restless”. Dodatkowo jest muzykiem R & B ze złotym albumem i kilkoma przebojami za swoim pasem.

tatyana-ali-fresh-prince-today-160401
Tatyana Ali i Will Smith podczas swoich dni “Fresh Prince of Bel-Air”.Moviestore / REX / Shutterstock

Ali i Rasberry zaręczyli się, kiedy zabrał ją na wycieczkę w Yosemite przez sekwoje kalifornijskie, “które on wie, że absolutnie kocham”, powiedział Ali. “[Zaproponował] na najbardziej malowniczej polanie, tylko my dwie, była tak miła i idealna, jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi”.

Oczekiwana część była jednak niespodziewana. Para była w trakcie planowania ślubu, kiedy dostali bonusowe dobre wieści. “Kiedy dowiedzieliśmy się, że spodziewamy się, nasza perspektywa całkowicie się zmieniła” – powiedziała. “Chcemy, aby nasza uroczystość naprawdę świętowała nasze najnowsze błogosławieństwo!”

WIĘCEJ: Od uroczych twarzy dla dzieci po zabawny styl lat 90.: 10 najlepszych zdjęć gwiazd #TBT

Założę się, że to będzie całkiem romans. Gratulacje, czasy dwa do szczęśliwej pary!

Śledź Randee Dawn na Twitterze.