Włóczęga? O nie! 7 najgorszych kostiumów dla dzieci

Dorastając w San Francisco, wielki konkurs kostiumów na Halloween był oczywiście w Castro District, gdzie legiony gejów ubrane były w przepiękną włóczkę i rywalizowały na wybiegu o znaczną gotówkę i nagrody.

Pewnego roku pojawiła się Liz Taylor, jedna z “Cat on a Hot Tin Roof”.

Okay, to nie była Liz; to było małe ja, biorąc udział w konkursie przez burzę w gigantycznej, spuchniętej czarnej peruce do butów, białej sukience i ogromnych fałdach.

Nie miałem pojęcia o Tennessee Williamsie lub Maggie the Cat, ale miałem ten tłum w dłoniach.

Niestety, następnego dnia w szkole podstawowej, nikt tego nie dostał i jestem pewien, że gigantyczne falsy krzyczały: “ta dziewczyna ma szalenie niewłaściwą mamę”. Na cześć tego roku, kiedy moja mama leciała zbyt blisko kostiumowego słońca , rok byłam gorąca, zanim spłonęłam, przynoszę ci te kostiumy, których powinieneś unikać dla swoich dzieci:

1. Włóczęga: Myślę, że w tym klimacie ekonomicznym klasyczny strój hobo powinien być tabu. Istnieje spora szansa, że ​​połowa domów, do których trafiają dzieci w celu znalezienia trick-or-treat, znajdzie się w wykluczeniu, a na drzwi odpowiedzą osoby noszące podobne stroje.

2. Treasure Hunt Pirate Girl: Ok, nie wybieramy Pirate Girl, której wygląd jest wyraźnie oceniony Arrrrrrrrr (przepraszam, powinieneś za to zrobić jajko do mojego domu). Pozwolę sobie rozszerzyć ten zakaz na wszelkie produkowane komercyjnie kostiumy dla dzieci lub “pośladki” obejmujące wysokie pończochy na udzie, gorset lub buty winylowe. Kostium Nouveau Nurse Tween, też cię nie kocham. No chodź. Nie jestem pruderyjny, ale dostaję o wiele dłuższą spódnicę. Stat.

Powiązane na TODAY Moms:

Trzy czwarte rodziców ma ten nałóg Halloween

Halloweenowy nienawidzący wyznaje

Masz poczucie winy? Nie jesteś sam

3. Lady Gaga: Martwię się tym wyglądem dla dzieci, nie z powodu ryzykownego charakteru strojów, ale z powodu obcasów. Próbujesz chodzić w 45-calowych szpilkach w ciemności, niosąc worek cukierków. Ktoś będzie miał szwy na swojej twarzy p-p-p-poker.

4. Bed Bug: Dużo owadów tworzy urocze kostiumy. Na przykład trzmiele i motyle, ale myślę, że jest zbyt wcześnie, by wyglądać jak pospolity pluskwa, nie zmuszając ludzi do swędzenia, by wysłać swoje dziecko z pudełkiem z rodzynkami. Albo gorzej, szczoteczka do zębów.

5. Boba Fett: Jest pewnie kilku młodych chłopców, którzy naprawdę kochają “Gwiezdne Wojny”, ale bardziej prawdopodobne jest, że tata używa swojego dziecka jako rekwizytu w swojej wielowiekowej, halloweenowej fantazji. Spójrz prawdzie w oczy: twoje dziecko woli być Spidermanem, Rexem, Woodym, Transformatorem lub nawet ponadczasowym, ale niesamowitym zombi niż coś z tylko filmu, na którym zależy ci bardziej niż on. Zaufaj mi, Maggie the Cat, na tej.

6. Ręcznie robiony, wymyślny, bardzo ukochany kostium dziecięcy: Nieważne, jaki jest prawdziwy strój, jeśli zrobiłeś go własnymi gołymi rękami, będę się zrażał, gdy będę szorować półki z kostiumami malucha w Target 30 październikath ponieważ jestem pracującą mamą, która nie potrafi właściwie żonglować swoim życiem. Pracująca mama bez umiejętności szycia. Jestem tak zazdrosny o twoje podstępne mamusie, nie rujnujmy Halloween, pocierając nosy w twoich doskonałych umiejętnościach domowej roboty. To stawia ostrze brzytwy w sercu naszych serc.

7. Harry Potter: Po prostu nie mogę już wziąć tego czarodzieja. Rozumiem. Jest urocza i promuje czytanie. Tylko proszę, oszczędź mi pasiastego szalika i okularów. Och, czekaj, to właściwie brzmi jak łatwy kostium, który mogę ułożyć w domu i unikać Celu. Harry Potter i nieoryginalna mama, zbliżając się do łaty dyni w pobliżu.

Uniknąłem Casey Anthony lub kogoś z “Jersey Shore”, ponieważ wiem, że ludzie to zrobią, ale mam nadzieję, że uratowałem przynajmniej jeden blok od hobo z czasów recesji. Coś, co przegapiłem? Podziel się swoimi ulubionymi złymi wyglądami Halloween, abyśmy wszyscy mogli sędziować.

Teresa Strasser jest nagradzanym Emmy pisarzem i operatorem radiowym w Los Angeles na KABC. Jej wspomnienia “Wykorzystywanie mojego dziecka: Wspomnienie ciąży i porodu” zostały zaproponowane przez Sony Pictures i są już dostępne. Dr Phil mówi, że “rozśmieszy cię, dopóki nie będziesz chory, przysięgam”. Sprawdź swój blog na stronie ExploitingMyBaby.com, aby uzyskać więcej informacji.

Loading...