“Wieczór panieński” Emily Maynard spodziewa się czwarte dziecko: “Jestem tak wdzięczny Bóg wybrał mnie”

Były “wieczór panieński” Emily Maynard i mąż Tyler Johnson mają dla siebie kilka szczęśliwych wiadomości – znowu!

Niespełna rok po przyjęciu syna Gibsona na świat przygotowują się do nadejścia kolejnej paczki radości.

View this post on Instagram

@emilygmaynard

A post shared by Tyler Johnson (@mtylerjohnson) on

Johnson jako pierwszy ogłosił wiadomość za pośrednictwem wideo na Instagramie, ale nie dodał do niej żadnego napisu. Zamiast tego pozwolił, by jego babka na dziecku mówiła.

“Zbyt wiele tacos na lunch”, później Maynard żartował, kiedy ponownie przesłała klip. “Poważnie, choć tak przerażony, że mam 3 poniżej 3 lat, jestem tak wdzięczny, że Bóg wybrał mnie na mamusię dla moich dzieci i nie możemy się doczekać, aż dotrze tu numer 4!”

Zgadza się – nr 4!

Oprócz Gibsona przyszły noworodek będzie miał innego starszego brata i starszą siostrę. W 2015 roku para miała swoje pierwsze dziecko razem, 2-letnie Jennings. Maynard ma również 12-letnią córkę, Ricki, ze swojego związku z późnym kierowcą NASCAR Rickym Hendrickiem.

Podczas gdy w ciągu ostatnich kilku miesięcy widzieliśmy niespodzianki dla rodziny – w tym awarię medyczną w połowie ciąży – oczekują jeszcze jednej niespodzianki.

“Ta ciąża została wypełniona mnóstwem gorących skrzydeł, opatrunkiem rancza, chirurgią wyrostka ratunkowego w wieku 6 miesięcy i spuchniętymi kostkami każdego dnia każdego dnia, ale nie zmieniam tego dla świata” – pisała 31-letnia mama. . “Moje małe plemię nie może się doczekać spotkania z nowym bratem lub siostrą (to niespodzianka!) W ciągu najbliższych kilku tygodni!”

Nowości dla maluszków to tylko najnowsze wieści o przełomowych wydarzeniach z życia Maynarda.

W 2011 roku otrzymała ostatnią różę od Brada Womacka w sezonie 15 “The Bachelor”. Po ich rozstaniu, ponownie szukała miłości na “Wieczór panieński” w 2012 roku. Chociaż zakończyła ten sezon kolejnym zaangażowaniem, nie wyszło.

Ale w 2013 roku poznała Johnsona, a oni byli małżeństwem zaledwie rok później.

Od tego czasu byli zajęci swoim szczęściem.