Wiadomość taty po małym dziecku wspina się po drabince basenowej: “Obserwuj dzieci”

Keith Wyman zakupił ochronne poszycie dla drabiny na nowej, rodzinnej puli naziemnej. Miał on chronić swoje dziecko przed niebezpieczeństwem.

Zamiast tego, 2-latek był w stanie wspiąć się na osłonę, podciągając się na listwach.

“Dwie sekundy. Był taki szybki – wymyślił Wyman w Bostonie.

Ojciec z Massachusetts sfilmował swojego przybranego w pieluchę syna, Cody’ego i znów wspiął się po drabinie. Gdy chłopiec osiąga szczyt platformy, jego matka interweniuje i odciąga go – ku przerażeniu zdeterminowanego malucha.

“Więc kupiłem tę drabinę z basenem. I (jestem) obserwuję mojego syna, z tym zamkniętym i zamkniętym, podciągnij się po tej drabinie “, mówi w klipie. Kto jest świetnym pomysłem, żeby te drzwi zostały ustawione na drabinie z takimi automatami, z 2-latkiem, który może się podnieść i wspiąć na to? “

Wyman opublikował następnie nagranie online, aby służyć jako ostrzeżenie dla innych rodziców.

Film ma ponad 20 milionów wyświetleń i 616 000 akcji od czasu, gdy tata z Massachusetts opublikował film na swoim koncie na Facebooku.

Wyman powiedział, że wrócił do sklepu, w którym kupił drabinę i bramę, ale zauważył, że wszystkie pozostałe opcje zostały podobnie zaprojektowane.

Rodzina planuje teraz zainstalować ogrodzenie wokół basenu, aby lepiej go chronić, ale mam nadzieję, że ich wideo podnosi świadomość.

“To otworzyło oczy” – powiedział Wyman. “To była lekcja życia i chcemy ją wydobyć, aby powiedzieć wszystkim, że jest sezon w basenie. To sezon w basenie. Uważaj na swoje dzieci. “

Bezpieczeństwo w basenie: co rodzice powinni wiedzieć

13 czerwca 2017 r06:09