Walker Hayes wysyła do swojej żony życzliwą wiadomość po stracie dziecka

Walker Hayes miał słodką wiadomość dla swojej żony w rocznicę ślubu, kilka dni po tym, jak para ujawniła, że ​​opłakują śmierć nowo narodzonego dziecka.

38-letni piosenkarz country zamieścił zdjęcie swojej żony, Laney, uśmiechając się, dzieląc się śmiechem z córką, gdy życzył jej szczęśliwej czternastej rocznicy.

Ich rocznica przyszła po tygodniu, w którym stracili swoją córeczkę, Oakleigh Klover Hayes.

Piechur Hayes, Laney Beville Hayes
Piosenkarz country Walker Hayes i jego żona, Laney, świętowali swoją czternastą rocznicę kilka dni po stracie swojej nowonarodzonej córeczki. John Shearer / WireImage

Para, która ma trzy córki i trzech synów, w wieku od 2 do 11 lat, ogłosiła 6 czerwca, że ​​Oakleigh, ich siódme dziecko, zmarło rano w szpitalu po urodzeniu.

“Z wielkim smutkiem Laney i ja dzielimy się z wami wiadomością, że nasz słodki Oakleigh Klover Hayes urodził się dziś rano w szpitalu i teraz jest bezpiecznie w niebie”, napisał Hayes w oświadczeniu opublikowanym na Twitterze i Instagramie. “Dziękujemy za poszanowanie naszej prywatności, gdy żałujemy”.

Hayes, który wykonał “You Broke Up With Me” na żywo w DZISIAJ w zeszłym roku, ogłosił, że odwołuje swoje zbliżające się koncerty z rodziną.

W zeszłym roku powiedział magazynowi “People”, że jego dzieci są jego “ulubionymi rzeczami na temat życia”.

“To tylko dzieci, ale ich dumy ze mnie oznaczają dla mnie tak wiele, i mogę powiedzieć, że są” – powiedział. “Kocham każdego z tych dzieci i nie mogę się doczekać kolejnego, wszystkie są tak piękne i niesamowite, a obserwowanie ich wzrostu to najlepsza rzecz, jaką mogę zrobić na Ziemi”.

Śledź TODAY.com pisarz Scott Stump na Twitterze.