W wieku 50 lat piosenkarka Sophie B. Hawkins wita córkę Esther Ballantine

Gratulacje dla Sophie B. Hawkins, która w tym tygodniu przywitała swoje drugie dziecko.

Piosenkarz i autor piosenek, najbardziej znany z przebojów z lat 90. “Cholernie żałuję, że jestem waszym kochankiem” i “Jak mnie leżę”, urodziła dziewczynę – Esther Ballantine Hawkins – we wtorek. 50-letni Hawkins ma również 6-letniego syna Dashiella.

“Dashiell i ja jesteśmy zachwyceni, aby w końcu być z naszą piękną dziewczyną, nasza rodzina jest teraz kompletna!” dumna mama powiedziała DZISIAJ w oświadczeniu.

Mała Esther, która urodziła się ważąc 8 funtów, urodziła się w Szpitalu Prezbiteriańskim w Nowym Jorku, w tym samym szpitalu, w którym Hawkins urodził się pół wieku temu – zabawny fakt, że mama dwóch tweetów na temat.

Hawkins oznajmiła, że ​​jest w ciąży w lutym, przeżyła zapłodnienie in vitro embrionami, które zamarzła prawie 20 lat temu.

“Wiedziałem, że rozmawiałem z lekarzem ds. Płodności w Nowym Jorku” – ujawnił Hawkins, gdy ostatnio odwiedziła DZISIAJ. “A ona powiedziała:” Jesteś stary. ” I powiedziałem: “Właśnie o to chodzi.” Mój syn ma starą matkę, dlaczego nie mogę dać mu kogoś młodego, aby mógł być jego rodziną przez resztę życia “- powiedziała ona DZISIAJ.

Hawkins dodaje: “Ona [lekarz Hawkinsa] powiedziała, że ​​jestem najzdrowszą kobietą w ciąży, mogłem mieć 30 lat i miałem o wiele więcej problemów, w wieku 50 lat nie mam żadnych problemów”.

Zobacz więcej z poniższego wywiadu DZISIAJ.

Piosenkarka Sophie B. Hawkins dzieli się ciążą w wieku 50 lat

Jul.01.201503:28