W filmie Mother-son duet’s Vines można znaleźć zabawne chwile samotnego rodzicielstwa

Harmony Smith i jej ośmioletni syn Elliott zmieniają postrzeganie samotnego rodzicielstwa, jeden 6-i pół-sekundowy film na raz.

Duet jest siłą popularnego kanału Vine z ponad 388 000 obserwujących. Ich tematyka Winorośli obejmuje wszystko, co robią samotni rodzice – od bycia jedynymi, 24-7 strażników do wyzwań związanych z wykonywaniem lwią część obowiązków – ale Kowale mają sposób na sprawienie, by nawet niezręczne tematy były zabawne i ujmujące: 

1. Podobnie jak w przypadku, gdy idziesz na pierwsze spotkanie z powrotem do szkoły, a bilet do PTA Pani nalega na sprzedanie Tobie trzech, w tym jeden “za twojego męża”.

2. Lub gdy masz tylko 8-latkę, która pomoże ci w praniu.

“Wiele rzeczy, które robimy, ma mroczne motywy, ale robimy to w pozytywny sposób” – mówi Smith, który ma 27 lat. “Pokazuje to, jak samotna jest samotna matka lub jak trudno jest iść w dniu, w którym twoja niańka się nie pojawia.

Smith dodaje, że jej intencją nie jest “wyśmiewanie” samotnych rodziców, ale raczej wyśmiewanie się z niektórych sytuacji, w których się znajduje. “Jeśli widzisz humor we wszystkim, to doprowadzi cię do końca życia, “Mówi, dodając, że była zachwycona, gdy zaczęła otrzymywać pozytywne opinie od innych samotnych matek lub osób wychowywanych przez samotne matki. Może mogą odnosić się do takich chwil: 

3. Kiedy musisz rozmawiać.

4. Kiedy wystawiasz się na randki.

Jako początkujący komediant Smith studiował improwizację w Second City w Los Angeles. Ale po rozwodzie w wieku 21 lat i uzyskaniu pełnej opieki nad Elliott, zdała sobie sprawę, że nie można robić nocnych występów komediowych. Więc zwróciła się do dróg takich jak You Tube and Vine.

Wychowująca Elliotta w Los Angeles i pracująca jako baristka w Starbucksie, Smith miała wideo z You Tube, które stało się bardzo popularne w 2011 roku, kiedy przypadkowo złapała niewinnego pierwszego pocałunku Elliotta z przyjacielem. Wideo zobaczył Justin Bieber (który napisał na Twitterze o Elliott, “Ten dzieciak ma grę”). Następnie, w maju, w Dzień Matki, Katy Perry napisała na Twitterze parodię Vine, którą Smith i Elliott zrobili z piosenki “Dark Horse” Perry’ego – w niej Elliott poprawia teksty do “Ona jest bestią … Nazywam ją Mama” – i to katapultowało ich Podążaj śladami winorośli w takich chwilach…

5. Kiedy nie ma nikogo oprócz ciebie, aby nauczyć syna golenia.

6. Gdy przejdziesz do randek internetowych.

Smith nazywa Elliotta “totalną postacią o żywej osobowości” i mówi, że ma mnóstwo informacji na temat filmów, takich jak sugerowanie pomysłów lub różne sposoby ich kręcenia. Smith używa samowyzwalacza na swoim telefonie lub robi zdjęcia w stylu selfie. Czasami zdobywa przyjaciół, aby strzelali, a nawet nieznajomemu przechodzącego obok.

Zapytany o to, co lubi w Vines, Elliott powiedział TODAY: “To jest zabawne, ponieważ żartujemy z rzeczy i dobrze się bawimy.” Trzecia równiarka, która bierze lekcje gry na fortepianie i aktorstwie, ostatnio dostała swoją pierwszą pracę w reklamie.

“[Elliott] mówi, że chce być twórcą filmów. Jeśli chce grać dalej, będziemy przesłuchiwać. Jeśli nie, to fajnie “- mówi Smith. “Chcę, żeby ścigał swoje sny.”

W międzyczasie będą się dobrze bawić razem – nawet podczas tych niezręcznych chwil.

7. Kiedy opiekunka się nie pojawi.

8. Kiedy musisz po prostu tańczyć.