Uwielbiał ABBA i Miracle Whip: zabawna obsesja córki dla zmarłego taty jest wirusowa

Nigdy nie spotkamy zmarłego Terry’ego Warda, który zmarł 23 stycznia w wieku 71 lat.

Ale po przeczytaniu zabawnego, szczerego nekrologu napisanego przez jego córkę, Jean Lahm, z pewnością czujemy, że przegapiliśmy spotkanie ze wspaniałą duszą.

W ciągu zaledwie kilkuset słów, Lahm pokrył całą gamę swoich dziwactw (a także osiągnięć i sukcesów) z tak miłym dotykiem, że obit przeszedł przez wirusy.

Terry Ward Obituary - DeMotte, Indiana
Terry Ward ze swoją córką, Jean Lahm. Dzięki uprzejmości Jean K. Lahm

“Tak właśnie był mój tata”, powiedział Lahm, który pracuje w Geisen Funeral Homes w stanie Indiana. “Chodziło o to, by rozśmieszyć ludzi, po prostu miał to dziwaczne, dowcipne poczucie humoru i wszyscy go dostaliśmy od niego: domostwo zostało zbudowane na tym, kto może się najlepiej roześmiać”.

Wraz z ukochanymi, Ward pozostawił “32 słoiki z cudownym batem, 17 pudełek z Hamburger Helper i mnóstwo innych przypadkowych przedmiotów, które okażą się pomocne w przypadku apokalipsy zombie”.

Wśród rzeczy, którymi się bawił były “polowanie, wędkarstwo, gra w golfa, snorkeling, ABBA, piesze wycieczki w Turcji, rąbanie drewna, strzelanie pistoletami, Bed Bath & Beyond, mennice gwiazd, zimne piwo, darmowe piwo, The History Channel, CCR, filmy wojenne, dyskutując o tym, kto robi najlepszą pizzę, Chicago White Sox, stare bukiety, a przede wszystkim swoją rodzinę. “

Terry Ward Obituary - DeMotte, Indiana
Ward i jego żona w wieku 48 lat, Kathy. Obit opisał ją jako “nadmiernie cierpliwą”. Dzięki uprzejmości Jean K. Lahm

Były pracownik AT & T z DeMotte, Indiana, także “zgromadził w trakcie swojej kariery około 3000 rolek czarnej taśmy elektrycznej (której używał do wszystkiego, od otwartych ran do okładek” Nie używaj tego przycisku “).”

Lahm zauważył także, że jej ojciec “gardził” uppity food “jak hummus, który jego rodzina nazywała” dipem fasolowym “dla jego korzyści, którą w konsekwencji kochał..

“Nie mógł dać sobie rady z większością rzeczy materialnych, a samochody nigdy nie były kupowane nowe, nigdy nie posiadał osobistego telefonu komórkowego i miał zerową wiedzę o Kardashianach” – powiedziała.

Massachusetts używa swojego nekrologu do obrony Toma Brady’ego

25 maja 2015 r00:40

Ciągle go lubimy, a setki innych osób, które podpisały księgę gości dołączoną do obitu, zgodziły się.

“Uwielbiam ten humor, który rezonuje z ludźmi w związku z nekrologiem” – powiedział Lahm w Chicago Tribune. “Będąc w branży pogrzebowej, widziałem, że kiedy rodziny mogą się spotykać, świętować życie i naprawdę się śmiać, to pomaga im się leczyć.”

WRC-TV NBC poinformował, że Ward zmarł z powodu udaru mózgu, chociaż przyczyna zgonu nie została określona w obit.

Terry Ward Obituary - DeMotte, Indiana
Terry Ward: Jeden z ludzi, którzy zawsze sprawili, że Ameryka jest wspaniała.Dzięki uprzejmości Jean K. Lahm

Lahm powiedział, że była zaskoczona, że ​​jej hołd dla jej muzyki pop przyciągnął tak wiele uwagi.

“W 100 procentach naprawdę nigdy nie wyobrażałem sobie czegoś takiego”, powiedziała do DZISIAJ. “Niektóre komentarze od nieznajomych są jak:” Chcę być jak Terry. ” Ktoś napisał, że był przeciętnym, wspaniałym facetem, który cieszył się życiem i lubił się śmiać, to naprawdę podsumowuje.

“Myślę, że on jest na górze i ma niesamowity śmiech z tego wszystkiego,” powiedziała.

Śledź Randee Dawn na Twitterze.