“To uzdrawiające mówić o tym”: Historia kryjąca się za poronionym tatuażem kobiety

Prawie siedem tygodni po pierwszej ciąży Joan Bremer zaczęła odczuwać krwawienie i skurcze. Wizyta u lekarza potwierdziła jej najgorszy lęk – 31-latek miał poronienie.

“Odzyskanie zajęło około trzech dni, aw tym czasie pomyślałem o tatuażu z okazji tego doświadczenia życiowego” – powiedział Bremer dla rodziców DZISIAJ. “Dla mnie wszystkie tatuaże, które mam coś znaczą, i chociaż był to bolesny czas, wciąż chciałem w jakiś sposób to zapamiętać.”

Poronienie tattoo
“Zdarzyło się to nam i zdarzyło się niezliczonym innym ludziom” – powiedział Bremer o swoim poronieniu. “Chcę być w stanie dzielić się i rozmawiać o tym, a rozmawiając o tym przejść od bólu i rozczarowania.”Joan Bremer

Więc Bremer rozpoczęła wyszukiwanie w internecie idealnego tatuażu, by wyrazić jej żal. Po ustaleniu obrazu pojedynczej linii łączącej dwa serca kobieta z Kalifornii wykonała tatuaż zaledwie kilka dni po poronieniu.

Poznaj historię jednego z 1 poronionego tatuażu kobiety

24 czerwca 2016 r00:55

“Jeśli zdołamy nosić dziecko na czas i mieć zdrowe dziecko, dodam tę tęczę do tego projektu, ponieważ” tęczowe niemowlęta “to niemowlęta, które poczęły po stracie, tak jak to, jak coś pięknego może nadejść po burzy – powiedział Bremer. “Jeśli doszłoby do kolejnego poronienia, najprawdopodobniej dodam kolejne serce do tego projektu”.

Gdy Bremer was nearly seven weeks pregnant, she miscarried. One of the ways she handled the grief she felt at the loss was to get a tattoo to remember her baby by.
Gdy Bremer był prawie siedem tygodni w ciąży, poroniła. Jednym ze sposobów, w jaki radziła sobie z żałobą, którą odczuwała z powodu utraty, była tatuaż przypominający jej dziecko.Kevin Block Photography

Po zdobyciu jej pamiątkowego atramentu, Bremer wysłała zdjęcie Imgura do tatuażu. Poczta stała się wirusowa, powodując, że kobiety dzielą się swoimi przeżyciami z utratą ciąży z Bremer.

POWIĄZANE: 5 rzeczy, których nigdy nie powinieneś mówić kobiecie, która miała poronienie

“Utrata dziecka, nawet jeśli jest wcześnie w ciąży, jest tak trudna”, powiedział Bremer. “Dla mnie uzdrowienie było móc o tym mówić, wiem, że panuje pewna cisza na temat poronień i utraty ciąży, ale nie wstydzę się, że to mi się przydarzyło.” To była jedna z moich motywacji do wprowadzenia tatuażu pierwsze miejsce – naprawdę myślę, że to uzdrawiające móc o tym porozmawiać. “

“Utrata dziecka, nawet jeśli jest wcześnie w ciąży, jest tak trudna”, powiedział Bremer. “Dla mnie uzdrowienie było móc o tym mówić, wiem, że jest pewne milczenie na temat poronień i utraty ciąży, ale nie wstydzę się, że to mi się przydarzyło.”Kevin Block Photography

“Jest to niezwykle powszechne, ale nie jest to temat, o którym ludzie chcą rozmawiać” – kontynuuje Bremer. “Zdarzyło się to nam i zdarzyło się niezliczonym innym ludziom, chcę być w stanie dzielić się i rozmawiać o tym, a rozmawiając o tym przejść z bólu i rozczarowania.”

Poronienie jest rzeczywiście niezwykle powszechne, a tatuaże poronień zyskują na popularności. DZISIAJ Rodzice pobrali niektóre z najbardziej wzruszających tatuaży na Pinterest, aby pamiętać o utracie ciąży.

Przypięte na Pinterest.
Przypięte na Pinterest.
Przypięte na Pinterest.
Przypięte na Pinterest.
Przypięte na Pinterest.
Przypięte na Pinterest.
Przypięte na Pinterest.
Przypięte na Pinterest.
Przypięte na Pinterest.
Przypięte na Pinterest.

Natalie omawia zaginionych bliskich podczas prywatnego czytania Long Island Medium

Dec.29.201503:58