To chłopiec! Jordin Sparks i Dana Isaiah witają pierwsze dziecko – zobacz zdjęcie!

Jordin Sparks ma nowy pakiet radości!

28-letni ałun “American Idol” potwierdził DZISIAJ, że ona i jej mąż, Dana Isaiah, 25 lat, powitali swoje pierwsze dziecko, syna, 2 maja.

W ekskluzywnym wydaniu magazynu People, Sparks udostępnił pierwsze zdjęcie Dany Isaiah Thomas Jr., które pojawi się u DJ-a. Umieściła także słodkie zdjęcie na swoim Instagramie.

“Było cudownie piękne” Sparks powiedział ludziom o narodzinach. “Dana złapała go z moją położną, Simoną, i kiedy mi go podał, byłam całkowicie ogarnięta radością. Był i jest wszystkim, co sobie wyobrażaliśmy. “

Iskry i Izajasz potajemnie zawiązali węzeł w lipcu ubiegłego roku, a kilka tygodni później dowiedzieli się, że dziecko jest w drodze. Piosenkarka dzieli się słodkimi zdjęciami i filmami w mediach społecznościowych o wyjątkowych momentach w trakcie ciąży, w tym wizyty u ultrasonografa i ujawnienia płci.

Jej baby shower był nisko-kluczowy romans z przyjaciółmi i rodziną w Arizonie w lutym. “Jestem bardzo wdzięczny za system wsparcia, który dorastałem i korzenie, które wzięły na siebie, aby nas teraz wspierać” – napisała na Instagramie.

I oczywiście Sparks dał swojemu mężowi krzyk na jego wsparcie, szczególnie. “Bóg pobłogosławił mnie ponad wszystko, co mogłem sobie wyobrazić” – napisała o Izajaszu na postie na Instagramie zanim urodził się DJ.

“Nie wszystko jest tortem w małżeństwie, ale z tym niesamowitym człowiekiem u mego boku, wiem, że możemy cokolwiek przetrwać. Jestem taki szczęśliwy, że Lil Man ma cię na co popatrzeć. Będziesz najlepszym tatusiem! “

Sparks powiedział ludziom, że zawsze kochała dzieci i już uwielbia być mamą. “Radość, śmiech, zadrapania i siniaki … Nie mogę się doczekać tego wszystkiego!” Powiedziała.

Jesteśmy pewni, że będzie mnóstwo uśmiechów do obejrzenia!

Jordin Sparks: Dlaczego uwielbiam mój uśmiech

Dec.02.201601:24