Thomas Rhett: Nasza adoptowana córka zawsze miała być “nasza”

Piosenkarz Thomas Rhett za każdym razem, gdy słucha muzyki, wyrzuca z siebie reakcję swojej 2-letniej córki Willa Graya.

“Jeśli po prostu podniosę gitarę, Willa zacznie tańczyć, to we krwi”, 28-letnia gwiazda country, ostatnio udostępniona czasopismu “People”.

View this post on Instagram

The perfect Chicago day🙌🏼

A post shared by ThomasRhettAkins (@thomasrhettakins) on

Miłość Willa Grey do muzyki to jeden z powodów, dla których idealnie pasowała do Rhetta i jego żony, Lauren, 28 lat, kiedy adoptowali ją w maju 2017 roku. Patrząc wstecz, Rhett uważa, że ​​maluch, który urodził się w Ugandzie, był zawsze miały być ich dzieckiem.

“Słowo” adoptowany “nie ma nawet sensu w mojej głowie, naprawdę” – mówi. “Wiem, że to się stało i pamiętam to bardzo żywo, ale wydaje mi się, że zawsze tu była. Mimo że Willa Gray pochodzi z (a) całej innej części świata, jest nasza i wydaje się, że nigdy nie była. “

Trzy miesiące po tym, jak para przywiozła Willa do domu, Lauren urodziła drugą córkę, Adę James, która właśnie skończyła 1. Teraz siostry “to dwa groszki w kapsule, które wspólnie wpadają w różnego rodzaju kłopoty” – żartował Rhett.

Choć dziewczyny już wyruszyły w drogę ze swoim ojcem muzykiem – nawet występując na scenie z nim – w domu w Nashville żyją “normalnym życiem”, spędzając dużo czasu na świeżym powietrzu w przyrodzie.

Piosenkarz powiedział, że on i jego żona chcą, aby ich córki dorastały, by być dumnymi z tego, kim są i skąd pochodzą – a dla Willa Grey oznacza to również dumę z bycia z Ugandy.

“Mam nadzieję, że Bóg dał mi wszystkie odpowiednie narzędzia, by podnieść Willa Graya, aby wiedzieć, że niezależnie od tego, skąd pochodzi, jest naszym dzieckiem i chcemy, aby wyrażała swoją różnorodność” – powiedział. “Ona pochodzi z Tennessee, a ona pochodzi z Ugandy i chcę, żeby była z tego dumna.”

Przede wszystkim, powiedział Rhett, para chce, aby ich dziewczęta wiedziały, że są kochane “ponad wszystko, co istnieje na tym świecie”.

Thomas Rhett opowiada o swojej rodzinie i nowym albumie

Jun.06.201801:32