The Duggars “7 zasad zalotów:” Miłość jest w powietrzu “(ale bez pocałunków)

“Courting” to temat nowego sezonu reality show TLC “19 Kids and Counting”, który uświetnia dziś rodzinę Duggar i premiery.

Dwie córki Duggar – Jessa, 20 i Jill, 22 – nawiązują relacje ze swoimi odpowiednikami, Ben Seewald, 18 lat i Derick Dillard, 25 lat. I podobnie jak gra w koszykówkę na wysokie stawki, styl Duggarsa wymaga wielu zasad , plus sędziowanie zrobione pod czujnym okiem taty Jim Bob i mama Michelle.

TODAY.com dogonił Jima Boba i Michelle, aby dowiedzieć się więcej o ich poglądach na temat zalotów. Jak zauważyła Michelle, “wiosna w domu Duggarów” to miłość w powietrzu “.

Zasada 1: Sąd nie umawia się; “Dochodzi do celu”.

Są dwa główne rozróżnienia, które sprawiają, że randki są inne niż zaloty, mówi Jim Bob. Randki spędzają czas z kimś sam, niekoniecznie z końcowym celem małżeństwa. Nie tak z zalotnością, która jest uważnie monitorowana, a nie dla fobii zaangażowania. “Kopernik naprawdę czeka na jedynego, który Bóg ma dla ciebie i modli się przez cały ten proces” – mówi ojciec 19-latka. “To naprawdę badanie osoby i zastanawianie się,” Czy to byłby ten facet, którego chcę być ojcem moich dzieci? “- mówi Michelle.

Duggars na randki: bez całowania się aż do małżeństwa

11 kwietnia 2014 r02:34

Zasada 2: Trzy (lub cztery, lub 15) NIE jest tłumem: zawsze jest przyzwoitka.

The Duggars mówią, że ich córki zobowiązały się zawsze mieć przy sobie opiekuna, niezależnie od tego, czy jest to Jim Bob i Michelle, czy którekolwiek z ich rodzeństwa. “Posiadanie tej odpowiedzialności naprawdę powstrzymuje wszystko od pójścia w złym kierunku” – mówi Jim Bob. Michelle dodaje: “Zanim poczujesz emocjonalne przywiązanie, chcesz wiedzieć, kim są głęboko w środku. To łatwiej, gdy masz więcej oczu na ciebie. Jest wiele rzeczy, których możesz się nauczyć, nie łącząc się samemu. “

Zasada 3: Bracia wiedzą najlepiej.

Wszyscy chłopcy z Duggar byli chaperonami dla Bena i Jessy, nawet tych młodszych, którzy pójdą z nimi na kawę lub na kolację. Jim Bob i Michelle twierdzą, że jest coś wyjątkowego w sposobie, w jaki bracia określają potencjalnego konkurenta. “Bracia widzą, jak traktują mamę i tatę, czy widzą szacunek siostry” – mówi Michelle, dodając, że każdy brat dał Jessie zdanie o Benie.

Zaloty couples: At left, Jill Duggar and Derick Dillard. At right, Ben Seewald and Jessa Duggar
Pary parujące: Po lewej: Jill Duggar i Derick Dillard. Po prawej Ben Seewald i Jessa DuggarDzisiaj

Zasada 4: SMS-y? Ur rodzice oglądają. 4 prawdziwe.

Ponieważ Ben mieszka około czterech godzin od Duggarów, zapytał, czy mógłby napisać do Jessy. Duggars się zgodził, ale tylko jeśli Jim Bob i Michelle są uwzględnieni w każdym tekście. Więc wszystkie były wysyłane grupowo przez kilka miesięcy. “Miło jest zobaczyć ich rozmowy”, mówi Jim Bob, dodając, że para tekstów o wszystkim od pism świętych do ich przyszłości jako rodziny i pomysłów na rodzicielstwo. W większości przypadków Jim Bob i Michelle nie dzwonią. Ale czasami tak robią. Jim Bob opisuje tekst, w którym Jessa prosiła Bena, by zadzwonił do niej przez telefon i napisał: “Daj mi dzwonek, kiedy dostaniesz czas.” W tym momencie tata odpowiedział: “Jeszcze nie ma pierścionków”. (Jim Bob mówi, że dodał uśmiechniętą buźkę na końcu.) Para może rozmawiać przez telefon prywatnie przez godzinę każdej nocy.

Zasada 5: Bez pocałunków i trzymania się za ręce.

Duggary proszą córki i ich przyjaciółki o ustalenie własnych granic po stronie fizycznej i podzielenie się z nimi tymi granicami. W przypadku Jessy i Bena para postanowiła uściskać się nawzajem, gdy witają się, żegnają lub pozują do zdjęcia. “Ale oni zobowiązali się czekać na pierwszy pocałunek do małżeństwa”, mówi Jim Bob. Będą także czekać, aż zostaną zaręczeni, zanim będą trzymać się za ręce. “Uważamy, że najlepiej jest uratować fizyczną część małżeństwa” – mówi Michelle. “W ten sposób nie ma żalu”.

Jill Duggar and Derick Dillard share a snowy scene.
Uściski, ale bez pocałunków! Jill Duggar i Derick Dillard dzielą śnieżną scenę.Discovery / Today

Zasada 6: Aby osądzić dziewczynę z Duggar, musisz przejść przez tatę.

Podczas gdy cztery najstarsze córki Duggar – Janna, Jill, Jessa i Jinger – napisały książkę “Growing Up Duggar: It’s All About Relationships”, jest jedna osoba, do której się zwracają, zanim jeszcze będą rozważać zaloty: Tato. Michelle mówi: “Dziewczyny zawsze mówiły, że wyślą każdego tatę, który byłby nimi zainteresowany. To dobrze – to dla nich taka dobra ochrona. “

Jim Bob mówi, że w każdym tygodniu odzywa się listy, telefony i e-maile od facetów, którzy interesują się jego córkami. Większość chłopaków, jak mówi, “szuka dziewczyny o naprawdę wysokich standardach.” Jim Bob mówi, że bierze każdą prośbę do córki, o której mowa, a pierwszą rzeczą, o którą zawsze pytają, jest: “Co o tym myślisz?”

Zasada 7: Nie możesz zawieść na zaloty.

Ostatecznie celem zalotów jest sprawdzenie, czy jesteś zgodny z drugą osobą. Chodzi o to, aby kogoś poznać – mówi Jim Bob, który uważa, że ​​połowa zalotów nie kończy się małżeństwem. “Nie ma nieudanego zalotów”, mówi Michelle. “Rodzic, który kocha i dba o swoje dzieci, chcą najlepszego związku dla swojego dziecka. Fajnie jest być zaangażowanym w cały proces w jego wyborze. “

Zobacz wyjątkową zapowiedź nowego sezonu TLC “19 Kids & Counting”, który odbędzie się 1 kwietnia (godz. 9.00 ET) na TLC, który obejmie zarówno zaloty Jill, jak i Jessy. 

Loading...