Tekst “dokuczliwy” mamuśki na temat fotelika dla dziecka uratował mu życie w wypadku samochodowym

Pierwszy dzień powrotu do pracy po urlopie macierzyńskim jest trudny. Większość ludzi nie przewiduje jednak, że ich nowe dziecko będzie miało wypadek samochodowy.

Pierwszego dnia po powrocie do pracy jako pielęgniarka, matka z Memphis Rebecca Tafaro Boyer powiedziała swojemu mężowi Davidowi, że chce “co godzinę aktualizować i podsumowywać”, w jaki sposób ich 3-miesięczne dziecko William obchodził się pierwszego dnia z matką. Jedną z podsumowań było zdjęcie Williama siedzącego w foteliku samochodowym, które David wysłał tekstem podczas podróży do Walgreens.

“Moją żałosną odpowiedzią na żonę było poprawienie pozycji Williama w foteliku samochodowym” – opowiadał Boyer w poście na Facebooku. “Pasy były zbyt luźne, a klamra piersiowa była zbyt niska. A ponieważ znam mojego męża, jestem pewna, że ​​śmiał się ze mnie i przewrócił oczami, zanim zacisnął fotelik i przymocował klamrę do klatki piersiowej.

Piętnaście minut później zadzwonił telefon Boyera telefonem od jej męża: “Kochanie, mieliśmy wrak samochodu. Nic nam nie jest, ale samochód zostanie zrekompensowany. “Mniej niż 3 mil od domu, opowiadał Boyer, kobieta wjechała na ulicę, by skręcić w lewo, a jej mąż nie miał wystarczająco czasu, aby przestać.

Boyer “uderzył w hamulce z prędkością prawie 50 mil na godzinę, zanim zderzył się z przednimi drzwiami po stronie pasażera”, powiedziała nowa matka na swoim postu na Facebooku. Właściwe wykorzystanie fotelika uratowało życie dziecka Williama.

Samochód seat, infant safety, TODAY, Parenting
Trzy miesięczny William Boyer był w wypadku samochodowym z tatą, ale nie został ranny, ponieważ został prawidłowo przypięty do fotela samochodowego, dzięki tekstowi od mamy.Rebecca Tafaro Boyer

“Mój cenny mały pakiet radości był tak dobrze powściągliwy w fotelu samochodowym, ŻE NIE BYŁO JESZCZE OBUDZIŁO. Nawet przy zderzeniu z dwoma samochodami William otrzymał tylko niewielki wstrząs – tak niewielki, że mógł kontynuować drzemkę, a następnie spędzić następne dwie godziny flirtując z pielęgniarkami w Le Bonheur ED. “

Jej mąż, Boyer, nie miał tyle szczęścia: chodzi o kulach, z nogą złamaną w trzech miejscach i trzema zwichniętymi palcami. Samochód to całkowita strata “, ale samochody można zastąpić – moi chłopcy nie mogą” – napisała.

Już nigdy nie przegap historii rodzicielstwa dzięki biuletynowi TODAY Parenting! Podpisz tutaj.

Boyer napisała swój post na Facebooku, powiedziała TODAY, aby podkreślić, że foteliki samochodowe ratują życie, i że wszystkie niemowlęta powinny być zwrócone tyłem do tyłu na tylnych siedzeniach samochodów do wieku 2 lat i zabezpieczone pięciopunktową uprzężą w podstawie siedzenia samochodowego, nie przesuwa się więcej niż o jeden cal w dowolnym kierunku.

“Jestem bardzo wdzięczny, że mój mąż wziął dodatkową minutę, która była niezbędna, aby bezpiecznie umieścić Williama na swoim foteliku samochodowym. Nie mogę sobie nawet wyobrazić, jak różny mógłby być wynik “- napisał Boyer. “Naprawdę wierzę, że powodem, dla którego moja rodzina jest w domu, siedząc na kanapie z kulami zamiast w szpitalu, jest mój irytujący, dokuczliwy, mamusiu głos”.

Samochód seat, infant safety, TODAY, Parenting
William Boyer, 3 miesiące, przespał wypadek samochodowy, dzięki temu, że został prawidłowo przypięty do fotela samochodowego.Rebecca Tafaro Boyer

Boyer powiedział DZISIAJ, że opublikowała post, gdy jej przyjaciele zapytali, czy mogą podzielić się swoją historią z przyjaciółmi. Była “zszokowana”, powiedziała, kiedy post stał się wirusowy z ponad 31 000 akcji.

“Nigdy nie zapomnę uczucia, które miałem, gdy podszedłem na miejsce wypadku i zobaczyłem na własne oczy, że są w porządku”, powiedział Boyer, dodając, że chciała dzielić to uczucie wdzięczności.

Czytelnicy oznaczyli firmę zajmującą fotele samochodowe Britax, gdy zobaczyli, że miejscem, które uratowało życie Williama, był Britax BSafe 35, w którym to momencie Boyer powiedział, że firma zajmująca się fotelami samochodowymi sięgnęła po to, aby przekonać się, czy mogą wymienić miejsce za darmo (raz samochód siedzenie jest w wypadku, nie można go użyć ponownie).

Boyer powiedział, że kiedy doceniła tę ofertę, ona i jej mąż zastąpili już swoje miejsce w samochodzie innym Britax dzięki ich firmie ubezpieczeniowej. Zamiast tego, Boyer powiedział DZISIAJ, poprosiła Britax o przekazanie fotelika samochodowego do Forrest Spence Fund w Memphis w stanie Tennessee, organizacji non-profit, która pomaga rodzinom dzieci cierpiących na choroby krytyczne lub przewlekłe z ich codziennymi potrzebami. I nawet nieużywane stare foteliki samochodowe zostaną ponownie zaaranżowane: “Nasz stary uszkodzony fotelik zostanie przekazany na NICU w Szpitalu Dziecięcym Le Bonheur, aby można go było wykorzystać do edukowania nowych rodziców, jak bezpiecznie i właściwie zabezpieczyć swoje noworodki” – napisał Boyer.

Jedyną wadą jest wirusowe? “Mój mąż mówi:” Nigdy tego nie przeżyję, prawda? “Roześmiał się Boyer.

Powiązana historia:

Wirusowe zdjęcie mamy po katastrofie pokazuje, dlaczego foteliki samochodowe dla dzieci są tak ważne

29 września 2017 r00:50

Loading...