Teen Hunter Keith, który wychodził jako transseksualista z pełnym miłości wsparciem rodziny

Hunter Keith nie przyjmuje miłości i wsparcia rodziców za pewnik.

Kiedy 16-latek z Farmington Hills w stanie Michigan w 2013 r. Wyszedł jako transpłciowy do swoich rodziców, byli oni jedynie akceptacją.

“Chciałem tylko zrozumieć,” Roz Keith, mama Huntera, powiedziała TODAY.com. “Nigdy nie była to kwestia akceptacji i wiedział o tym, co jest prawdopodobnie powodem, dla którego czuł się tak komfortowo, mówiąc nam”.

Łowca Keith came out as transgender with the support of his parents
Dzięki uprzejmości Roz Keith

Pierwszy znak, o którym mówił Hunter, miał miejsce w wieku 6 lat, podczas gdy Keith kąpał jej córkę, a potem Olivię.

“Jestem chłopcem” – powiedziała Olivia. Kiedy Keith zapytał ją, czy chce być chłopcem, odpowiedziała, mówiąc: “Nie, ale jestem chłopcem”.

Niedługo potem dziewczyna z pierwszej klasy Olivii wróciła do domu, twierdząc, że jej przyjaciel był chłopcem. Kiedy mama dziewczynki zadzwoniła do Keitha, roześmiała się, zakładając, że to tylko dlatego, że jej córka była wtedy dużym chłopczycą.

POWIĄZANE: podróż Jacoba od dziewczyny do chłopca: Matka 5-letniej dziewczynki wyjaśnia swoją decyzję

W końcu zaczęła sobie uświadamiać, że Olivia była inna niż dojrzewanie w wieku 14 lat.

“Odkąd byłem naprawdę młody, wiedziałem, że coś jest nie tak” – powiedział Hunter TODAY.com. “Słyszałem słowo” transseksualista “w piątej klasie i kiedy później dowiedziałem się, co to znaczy, pomyślałem sobie, to jest to, to właśnie próbowałem wskazać całe moje życie.”

Podczas gdy wszystkie dziewczęta w jej klasie zaczynały ubierać dziewczyny, nie była zainteresowana. Zamiast tego nalegała na ping w dziale chłopca. Kiedy przyszedł czas na fryzjera, Keith poprosił ją, by wybrała kilka stylów, które lubi, a kilka dni później, Olivia przyszła do niej ze zdjęciami chłopców o krótkich fryzurach.

“Wtedy właśnie wyleciał mi żarówka” – powiedział Keith.

Zapytała córkę, dlaczego chce fryzury chłopca, a Olivia zareagowała tak, jak zrobiła to osiem lat wcześniej w wannie, ale tym razem powiedziała to z większą pewnością siebie: “Jestem transpłciową” – powiedziała.

“Uświadomiliśmy mu, że jesteśmy po jego stronie i wspieramy go bez względu na wszystko, ale on będzie musiał pozwolić nam przeprowadzić nasze badania i znaleźć odpowiednie zasoby” – powiedział Keith. “Nie wiedziałem, od czego zacząć. To nie tak, że miałem lekarza w tylnej kieszeni. “

Łowca Keith came out as transgender with the support of his parents
Dzięki uprzejmości Roz Keith

Podczas gdy Keith pracowała ze swoim pediatrą dziecięcym, aby skontaktować się ze społecznością LGBT, która w końcu skierowała ich we właściwym kierunku, jej mąż zabrał się do Internetu, aby zrobić kilka badań.

“Chodziło raczej o wsparcie dla Huntera i tego, dokąd chce się udać, a to mu się opłaciło, będąc szczęśliwszym i bardziej wiernym sobie” – powiedział Richard Keith, ojciec Huntera, TODAY.com.

Łowca Keith came out as transgender with the support of his parents
Dzięki uprzejmości Roz Keith

Olivia rozpoczęła przechodzenie do Hunter w 2013 roku, a podczas letniego obozu wyszedł do swoich przyjaciół, którzy pokazali mu tylko wsparcie. Kiedy wrócił, zebrał się na odwagę, by wyjść, więc napisał status na Facebooku, aby zapobiec kłótniom.

To zaskoczyło jego siostrę, Danielle Keith. Wiedziała, że ​​jest transpłciowa, ale nie czuła się dobrze, gdy reszta świata się o tym dowiedziała.

POWIĄZANE: weterynarz transseksualisty reaguje na Caitlyn Jenner: Nie jesteśmy “pseudo” kobietami

“Teraz stało się to normą, ale zdecydowanie było to dla mnie najtrudniejsze na początku”, powiedziała 19-letnia Danielle TODAY.com. “Nietrudno go zaakceptować, ponieważ zawsze go akceptowałem, ale nie wiedziałem, jak sobie z nim poradzić, ponieważ nie jest to coś, z czym codziennie się spotykasz lub uczysz w szkole”.

W ósmej klasie Huntera nosił garnitur i krawat, podczas gdy wszystkie inne dziewczyny nosiły sukienki. Danielle pamięta, że ​​martwi się tym, co ludzie pomyślą, ale był mile zaskoczony, gdy dowiedział się, że nikt nie zadawał żadnych pytań.

“Cieszę się, że teraz wszystko jest otwarte i ludzie są bardziej świadomi, więc nie kwestionują tego” – powiedziała Danielle.

Łowca Keith came out as transgender with the support of his parents
Dzięki uprzejmości Roz Keith

Czasem wydaje się, że Olivia wyjechała na wakacje i nigdy nie wróciła, ale uwielbia widzieć szczęśliwszą, zdrowszą i pewniejszą wersję swojego rodzeństwa.

“Kiedy wyszedłem, spotkałem się z niczym, poza wsparciem i to było kluczem do tego, że mogłem czuć się komfortowo będąc sobą” – powiedział Hunter. “Moi rodzice byli niesamowitym kręgosłupem. To twoja rodzina; chcesz zrobić z nich dumę. “

POWIĄZANE: Poznaj Kristin Beck, byłego sekretarza transpłciowego SEAL działającego dla Kongresu

Podczas procesu przenoszenia Keith zaczął pisać blog jako sposób na wypromowanie swoich myśli i nawiązanie pewnych znajomości po drodze. Nigdy nie spodziewała się usłyszeć od tak wielu przerażonych dzieci transseksualistów, którzy nie wiedzieli, że rodzice akceptują istnienie.

Łowca Keith came out as transgender with the support of his parents
Dzięki uprzejmości Roz Keith

Niedawno Hunter wrócił z sześciotygodniowego intensywnego obozowania przez Camp Tamarack i spędza letnie dni na deskorolce, grze na gitarze i spędzaniu czasu z przyjaciółmi..

“Wiele osób mówi, że żałuje, że nie urodziło się we właściwym ciele, ale osobiście nie byłbym osobą, którą jestem, nie będąc transseksualistą” – powiedział Hunter. “Nie byłbym tak pełen pasji i otwarty na rzeczy. Dało mi to głębszy sens życia. “

Rodzina dziewczyny transseksualnej, 8 lat, dzieli się swoją podróżą

23 kwietnia 2015 r03:45