Tata pisze zabawne notatki, by usprawiedliwić spóźnienie się swoich dzieci do szkoły

Pozbawienie pięciu dzieci przed pójściem do szkoły rano nie jest pozbawione wyzwań. Więc kiedy Seth King, tata z Salt Lake City w stanie Utah, zmęczył się, że jego dzieci budzą się późno lub zbyt długo, aby się ubrać rano, postanowił napisać listy usprawiedliwienia, które opisuje jako mieszankę publicznego wstydu i rodzicielstwa. miłość.

View this post on Instagram

#latenotes

A post shared by Seth Jay King (@latenotes) on

Komiczne notatki są kompilowane na jego koncie na Instagramie, @latenotes i zapewniają mnóstwo śmiechu nauczycielom swoich dzieci, a także ogółowi społeczeństwa.

“Zacząłem się nudzić, pisząc tę ​​samą, starą przepowiednię, i doszło do tego, że chciałem, aby moje dzieci zrozumiały wstyd, który powinni czuć, gdy są spóźnieni, i uczęszczanie na zajęcia do czasu ich szkoły jako drugiego stopnia. priorytet “, powiedział King, który uroczo podpisuje każdą notatkę” Uściski, Seth King “.

View this post on Instagram

#latenotes

A post shared by Seth Jay King (@latenotes) on

Notatki – które są dla Isabelli, 15; Carson, 13; Sophia, 10; Nolan, 6; i Liam, 3 – prowadzą gamę rozrywkowych, sfabrykowanych, spóźnionych wymówek. Na przykład, Carson musi być usprawiedliwiony za to, że był związany z jego wczesną poranną próbą zespołu chłopców. Isabella się spóźniała, ponieważ urządzała spotkanie z wegańskimi przyjaciółmi w sklepie spożywczym, by ratować zamrożone indyki.

View this post on Instagram

One of my favorite #latenotes #boyband

A post shared by Seth Jay King (@latenotes) on

King twierdzi, że notatki nauczyły jego dzieci kilku rzeczy o rzeczywistych konsekwencjach.

The King family, left to right: Angela, Carson, Nolan, Isabella, Sophia, Liam and Seth.
Rodzina królewska, od lewej do prawej: Angela, Carson, Nolan, Isabella, Sophia, Liam i Seth.Seth King

“Bardzo kocham swoje dzieci, ale rozumiem też, że świat jest czasem trudnym miejscem, kiedy wydostaniesz się z tego kokonu dorastania” – powiedział King TODAY Parents. “Myślę, że przygotowanie ich do życia publicznego wstydu i konsekwencji na początku jest prawdopodobnie dobrą rzeczą. Jednocześnie dałem im znać, że są kochani, są pod opieką i mam ich w tyle. “

View this post on Instagram

#latenotes #mcdreamy #zayn

A post shared by Seth Jay King (@latenotes) on

Humor jest taktyką rodzicielską, którą King nazywa “jedyną strzałą, jaką mamy w naszym kołczanie jako rodzice”. Ojciec-pięciu, który jest wiceprezesem ds. Planowania imprez dla firmy z branży sprzętu outdoorowego, mówi, że oprócz pisania nut, jest znany był także z innych rzeczy, które zawstydzają i dowcipkują jego dzieci.

“Moje dzieci też są bardzo gorące i zimne” – powiedział. “Pewnego dnia myślą, że to naprawdę zabawne, kiedy tata przebiera się jak krasnoludek w Dzień Świętego Patryka i zabiera ich wcześnie ze szkoły na spotkanie z ortodontą, zabierając wszystkich z irlandzkim akcentem. Potem, kiedy biorę udział w konkursie tańca wyłącznie dla rodziców przebranym za lamę, nie jest to tak zabawne. “

View this post on Instagram

#latenotes

A post shared by Seth Jay King (@latenotes) on

Niezależnie od reakcji jego dzieci na jego wybryki, King mówi, że on i jego żona Angela dzielą komiczne relacje, które pomagają im radzić sobie z codziennymi stresami rodzicielstwa.

Angela przyłączyła się nawet, by napisać wymówki dla swoich dzieci pod nieobecność męża, kiedy musiał wyjechać do pracy.

“Jest nawet zabawniejsza ode mnie” – powiedział King. “Prawdopodobnie powinienem zlecić moje notatki bardziej do niej. Myślę, że będę.”