“Tak, miałem na sobie spodnie”: Tata mówi o przerywaniu przez dzieci w telewizji na żywo

Profesor, który próbował przebić swoje dzieci podczas wywiadu BBC przeszedł zabawnie na pół gwizdka, pomyślał tak samo jak wszyscy, gdy tylko obejrzał film.

“To była mieszanka rodzaju zaskoczenia, zażenowania i rozrywki” – powiedział we wtorek The Wall Street Journal Robert Kelly. “To było strasznie słodkie, widziałem wideo tak jak wszyscy, i to jest naprawdę zabawne.”

Kelly, który pochodzi z okolic Cleveland, również zignorował teorię, że nie wstał z biurka, aby złapać dzieci, ponieważ podczas wywiadu nosił tylko spodnie od piżamy lub bieliznę.

“Tak, miałem na sobie spodnie” – żartował we wtorek w uzupełniającym wywiadzie z BBC (w rzeczywistości nosił dżinsy, zgodnie z Journal).

Rodzina w wirusowym wideo BBC: “Dzieci” to “chaos”, ale “strasznie słodki”

Mar.15.201701:40

POWIĄZANE: Najgorszą rzeczą, jaką zobaczysz dzisiaj, są wypadki na żywo z rozmowy z ojcem

Kelly i jego żona, Kim Jung-A, rozmawiali po raz pierwszy, odkąd teledysk Kelly stał się tak popularny, jak miliony ludzi zachwyconych sceną jego córki, Marion, 4 i ośmiomiesięcznego syna Jamesa, wpadającego pokój.

Kelly, profesor nauk politycznych na Narodowym Uniwersytecie Pusan ​​w Korei Południowej, udzielił w piątek wywiadowi z jego domu na temat poważnego problemu impeachmentu prezydenta Korei Południowej Park Geun-hye.

Jednak zapomniał zamknąć drzwi do swojego biura. Poważność wkrótce wyszła z okna, gdy panował dziecięcy chaos.

Kelly starała się zachować wyrazisty wyraz twarzy, kiedy Marion – który określił jako “hippity-hoppity mood” po świętowaniu swoich urodzin wcześniej tego samego dnia w przedszkolu – po prostu wpadł do pokoju po obejrzeniu początku wywiadu w telewizyjnym drugi koniec korytarza. Gorąca na piętach Jamesa w jego chodzaku.

Kim, która oglądała opóźniony kanał telewizyjny, nie zauważyła, że ​​dzieci wchodzą do pokoju na kilka sekund. Potem wślizgnęła się do pokoju, przykucnięta nisko w daremnej próbie uniknięcia kamery i zrobiła co mogła, by zebrać dzieci i szybko zjechać..

“Zazwyczaj zamyka drzwi”, powiedział Kim The Wall Street Journal. “Większość czasu wracają do mnie po tym, jak znajdują zamknięte drzwi, ale nie zrobiły tego, a kiedy zobaczyłem, że drzwi są otwarte, to był dla mnie chaos.”

Niezawodny marionetka Mariona również stała się hitem.

Ponadto rodzina radziła sobie z negatywnym nastawieniem niektórych internetowych komentatorów, zakładając, że Kim była nianią dzieci, a nie żoną Kelly’ego.

“Mam tylko nadzieję, że ludzie będą się tym cieszyć, a nie spierają się o to” – powiedział Kim do BBC.

Po tym jak początkowo był umartwiony przez wideo, Kelly pozwolił BBC opublikować klip w mediach społecznościowych.

“Każdy, kogo znamy, wydaje się być dość histeryczny” – powiedział BBC. “Rozumiemy, dlaczego ludzie uważają to za przyjemne, wyłapując rodzinę bez opieki. To zabawne, rozumiemy to. Obawialiśmy się, że BBC nigdy więcej do nas nie zadzwoni. “

Śledź TODAY.com pisarz Scott Stump na Twitterze.