Ta fryzura 5-latka na pierwszy dzień w szkole rezonuje z nami wszystkimi

W tym tygodniu, gdy Markeisha Simien opublikowała radykalnie odmienne przed i po zdjęciach fryzurę swojej pięcioletniej córki w pierwszym dniu szkoły, wciąż przeczesuje wszystkie odpowiedzi od nieznajomych..

To dlatego, że dobroduszny lament Luizjany narzeka na obrażenia, które mała Charle-Feigh zrobiła dla “tak długiego warkocza, dotknęła akordów z ludźmi tak daleko jak Hawaje, Jamajka i Australia..

“Jestem teraz tak przytłoczony” – powiedział Simien TODAY. “Mogę powiedzieć: wybrałem moje dziecko ze szkoły o 15:30 i opublikowałem to zdjęcie najpóźniej o 16.00. Do 21 wieczorem musiałem go zdjąć, ponieważ miało już ponad 40 000 polubień i akcji i to mnie przerażało. “

Jedna matka dwójki kontynuowała: “Nie rozumiałam wtedy, że tak wiele osób się z tym wiąże, niektórzy pisali, że mają okropne dni, a jej zdjęcie zmieniło ich dni.”

Wirusowa chwila zaczęła się po prostu wystarczająco wcześnie, 22 sierpnia. Simien po 30 minutach spędzonych z włosami Charle-feigh skrupulatnie splecionymi i przerywanymi doskonałymi łukami, wróciła do szkoły po południu, by znaleźć o wiele mniej fryzurowy wygląd..

Powrót do szkoły przed i po: Dziewczyna, 5, przechodzi od eleganckiego do rozczochranego

Wrz 07.201601:02

“Początkowo byłem zdruzgotany” – wspomina Simien. “Byłem wściekły, kiedy wsiadła do samochodu i powiedziałem:” Co, kiedy, jak i kto? ” Ona była jak: “To było swędzące”. “

Zanim umieściła zdjęcie na Facebooku, mogła śmiać się z tego z córką. Ale prawdziwy szok dopiero się zaczynał, a podobieństwa i akcje zaczęły się mnożyć niemal natychmiast.

Simien wierzy, że stanowisko brzmi rezonansowo z innymi rodzicami, którzy również zmagają się z własnymi włosami swoich dzieci – a także z niektórymi ludźmi zainspirowanymi niezależną pasją Charle-Feigh.

“W moich oczach, mówię jej codziennie, jest księżniczką, jest samowystarczalna, ma astmę i wie, jak wziąć swój nebulizer, wlać sól fizjologiczną … Ona ma go poklepie, a ona ma tylko 5 lat Jest niesamowitym dzieckiem – powiedział Simien. “Bóg naprawdę wiedział, co robi, kiedy ją dla mnie zrobił.”

W ciągu ostatnich kilku dni jedną z odpowiedzi, która szczególnie ją dotknęła, była wiadomość od starszej kobiety z Covington w stanie Luizjana, która sama robiła zdjęcia przed i po szkole. “Jej córki są już dorosłe, a jej zobaczenie mojego posta na Facebooku przyniosło jej tyle radości” – powiedział Simien.

Co do najważniejszej publiczności?

“(Charle-Feigh) rodzaj wie o obrazie,” powiedział Simien. “Ale ona nie rozumie, że ludzie, których prawdopodobnie nigdy nie spotkamy w życiu, nie patrzą na nią i nie wspierają jej, ale pewnego dnia, kiedy dorosnie, ona to zrobi.”