Syn wyśmiewa podróżującą mamę ze znakiem “witaj w domu z więzienia” na lotnisku

Nawet matki mogą od czasu do czasu doceniać dobre wybryki ich dzieci!

Poprostu zapytaj Barbarę Nielsen, której czteroletni syn, Daimen, przywiózł ją na lotnisko z pomocą jej sprytnego męża, Brandona.

syn plays prank on mom at airport
Czteroletni Damien nie wiedział, co właściwie czyta ten znak, powiedziała mama Barbara, ale był po prostu zadowolony, że coś trzyma na lotnisku, kiedy wróciła z podróży.Jessica MsJae Williams / Facebook

Rodzina Muldrow, Oklahoma, podróżowała do Michigan w podróży służbowej i wracała do domu z podekscytowaniem, że została powitana przez rodzinę. Kiedy wylądowała na lotnisku regionalnym Fort Smith w Arkansas, Barbara poznała swojego syna, który trzymał duże, ale dość zaskakujące, znak z tektury. Czytano: “Witaj w domu z więzienia, mamo!”

“Tego dnia byłem na dwóch lotach i obaj się spóźnili” – powiedziała Barbara TODAY Parents. “Wylądowałem około szóstej i powiedziałem mojemu mężowi:” Upewnij się, że masz tam moje dziecko “. Nie chciałem, żeby łamał jakiekolwiek zasady TSA, jeśli biegł po okolicy, więc dostaję się tam i widzę mojego męża, ale jeszcze nie mojego syna, więc skręcę za róg i widzę go (ze znakiem). “

Barbara podzieliła się głupią anegdotą na swojej stronie na Facebooku, publikując zdjęcie małego Damiena trzymającego tekturowy znak w bagażniku. Jedna z jej koleżanek podzieliła się historią i zdjęciem Barbary w jej własnym statusie na Facebooku, która szybko stała się wirusowa, zdobywając prawie 150 000 akcji we wtorek..

Barbara powiedziała DZIŚ rodzicom, że wszyscy wokół nich na lotnisku uśmiechali się i chichotali.

“(Damien) trzymał (znak) z ogromnym i pięknym uśmiechem,” dodała. “Ale on nie ma pojęcia, co to jest napisane, był po prostu szczęśliwy, że coś trzyma, oczywiście uściskałem go mocno, a mój mąż się śmiał i tarzał”.

Tata i dziecko: 1. Mama: 0. (Ale warto.)

“Kochanie, starzy!” Zabawna odpowiedź taty na niespodziewaną ciążę staje się wirusowa

Mar.29.201802:16