Sprawdź niesamowity Tumblr zainspirowany reakcjami reklamowymi Cheerios

To była historia, która sprawiła, że ​​wzdychamy (i to nie w dobry sposób): w zeszłym miesiącu, po tym jak Cheerios wyszedł z piękną reklamą przedstawiającą rodzinę mieszaną, nastąpił gwałtowny sprzeciw między rasistowskimi komentatorami w serwisie YouTube przeciwko reklamie i marka, która odważy się przedstawić taki portret amerykańskiej rodziny. Na szczęście Cheerios obronił swój wizerunek – nie, że powinien był to zrobić.

Ale! W odpowiedzi na kontrowersje związane z reklamą Cheerios, fotograf Atlanta, Michael David Murphy i jego żona, Alyson West, sami byli parą biracjalną, wprowadzili “We Are the 15 Procent”, Tumblr z deklarowaną misją “publicznego odzwierciedlenia zmieniającej się twarzy amerykańskiej rodziny. ” Nazwa jest ukłonem w stronę liczby nowych małżeństw, które są międzyrasowe, według danych z spisu ludności z 2008 roku.

Blog domaga się, aby rodziny międzyrasowe wysyłały swoje zdjęcia do umieszczenia na stronie, aby wygenerować więcej mediów, które odzwierciedlają rzeczywistość rodzinnej populacji demograficznej.

Odważamy się przeglądać zdjęcia i nie uśmiechać się. Są dni weselne, ukończenia szkoły, święta, wycieczki piesze, popołudnia w parku – a nawet ujęcie rodziny, której członkowie z dumą trzymają pudełka Cheerios z miodem orzechami.

To zakończenie niepokojącej historii, która szczerze mówi, że nasze serca są dobre. Weź to, nienawidząc.

Alesandra Dubin jest pisarką z Los Angeles i założycielką domu i podróży blog Homebody in Motion. Obserwuj ją w Google+ i na Twitterze.

Wersja tej historii pierwotnie pojawiła się na iVillage.