Społeczność DZIŚ Parenting Team: co to jest i dlaczego warto dołączyć

Czy pamiętasz, jak się czułeś, kiedy opuściłeś szpital (lub centrum porodowe) z pierwszym dzieckiem?

Jeśli jesteś kimś takim jak ja, było to połączenie ogromnej radości, zdenerwowania i niedowierzania: “Chcesz powiedzieć, że naprawdę pozwalasz mi wziąć ten malutki domek dla dzieci? Ale nic nie wiem! “

A jednak wszyscy uczymy się, popełniamy błędy i doświadczamy cudów, gdy nasze dzieci przemieniają nas w rodziców, którymi powinniśmy być. Jeśli mamy szczęście, znajdziemy kilku przyjaciół, którzy pomagają nam wesprzeć.

Na tym polega społeczność TODAY Parenting Team: wsparcie.

Przedstawiamy zespół ds. Rodzicielstwa TODAY

Mar.03.201503:06

To miejsce, w którym można zadawać pytania i odpowiadać na nie, dzielić się swoimi przemyśleniami i wspierać innych rodziców. Nikt nie jest idealnym rodzicem, ale każdy z nas ma coś do zaoferowania, niezależnie od tego, czy jest to praktyczne rozwiązanie, inspirująca rada, czy tylko zabawna historia, która pozwoli nam przetrwać cały dzień..

Zespół DZISIAJ dla Rodziców jest o WAS … i potrzebujemy twojej pomocy, aby to zadziałało.

Więc, seriously, you're just going to let me drive away with this newborn baby? OK, let me check his car seat for the 947th time....
Więc, poważnie, po prostu pozwolisz mi odejść z tym nowonarodzonym dzieckiem? OK, pozwól mi sprawdzić jego fotelik po raz 947….John Dube

Każdego miesiąca opublikujemy nowe pytanie. W odpowiedzi każdy może zarejestrować i udostępnić wpis lub film. Możesz także głosować i komentować posty innych rodziców.

Zasady? Bądź miły. Bądź przyjacielem, który chciałbyś mieć. Wszyscy są mile widziani.

Będziesz publikował u boku DZISIEJSZYCH rodziców, takich jak Savannah Guthrie, Natalie Morales, Willie Geist, Sheinelle Jones, Jenna Wolfe i Jenna Bush Hager, a także blogerów takich jak Glennon Doyle Melton z Momastery i Jill Smokler ze Scary Mommy. DZISIAJ będzie publikować posty społecznościowe online i na antenie co miesiąc, więc możesz zobaczyć swój wkład w show!

Powiesić in there!
Powieś tam!Rebecca Dube

Pytanie naszego pierwszego miesiąca brzmi: Czego żałujesz, że nie wiedziałeś, zanim zabrałeś dziecko do domu??

Nadal chcemy Cię zobaczyć na TODAY.com. Nadal chcemy być twoimi przyjaciółmi na Facebooku. Ale DZIŚ NAJLEPSZY ZESPÓŁ Rodzicielski to miejsce, w którym prowadzimy rozmowę na wyższy poziom. DZISIAJ chce usłyszeć od ciebie!

Wiele kotwicy DZISIAJ i pisarzy rodzicielskich już dołączyło do społeczności. Oto niektóre z tego, co mają do powiedzenia – przejdź na stronę today.com/parentingteam, aby przeczytać więcej, zagłosować i skomentować oraz dodać swój post! Następnie rozpowszechniaj słowo … podziel się swoim postem i naszą społecznością z innymi rodzicami. Jesteśmy w tym razem!

Najważniejsze sześć rzeczy, których nauczyliśmy się już od społeczności DZISIAJ Zespół Rodzicielstwa:

1. Czuję się tak, jakbyś nic nie wiedział, jako nowa mama. Naprawdę.

Savannah Guthrie: Gdyby wszystkie rzeczy, o których nie wiedziałem, były ułożone jeden na drugim jak pieluchy, w moim domu byłby stos Pampersów sięgających niebios. Szybkie przewijanie do przodu przez sześć miesięcy. Vale jest tutaj, jest zdrowa, jest szczęśliwa, a ona jest całkiem rozkosznie okrągła. Więc jestem żywym dowodem, że możesz zarządzać jako rodzic, nawet gdy czujesz się (i jesteś) nieświadomy i niekompetentny i nieadekwatny.

2. Internet to cudowna rzecz, a także coś strasznego. Nie przesadzaj.

Siri Pinter: Żałuję, że nie utknąłem w mojej głowie nieustannie myśląc, martwiąc się i porównując. Czytam książki, zadzwoniłem do mojego pediatry i GOOGLE. Och, Internet, jesteś taki wspaniały i okropny w tym samym czasie.

3. Nie musisz rezygnować z tożsamości, aby być rodzicem.

Jenny Fenig:Kochajcie się tak bardzo, że nie chcecie się zgubić. Bo kiedy się zatracisz, wszyscy tracą. Twoja rodzina cię potrzebuje. Przede wszystkim potrzebujesz ciebie.

4. Dwa magiczne słowa: spodnie do jogi.

Jill Smokler z Scary Mommy: Kup więcej spodni do jogi. Poważnie. Zainwestuj w świetne spodnie do jogi.

5. Odpręż się, to tylko faza.

Natalie Morales: Od dziecięcych napadów złego humoru do (kiedyś niedługo) nastoletnich napadów złości, teraz wiem, że przez to wszystkie moje dzieci kochają mnie całym sercem, chociaż nie zawsze to pokazują.

6. Naucz się śmiać (zwłaszcza jeśli masz wielokrotności)

Sheinelle Jones: Kiedy oba dzieci krzyczą w tym samym czasie, a twój 3-latek ciągnie za nogę, ponieważ on także chce uwagi, po prostu musisz się uśmiechnąć, oddychać i przez to przejść. Jedno dziecko na raz … odpowiada na ich potrzeby i wie, że wszystko będzie w porządku. Poradzisz sobie!

Sheinelle Jones with her big boy
Sheinelle Jones ze swoim dużym chłopcemDzięki uprzejmości Sheinelle Jones