“Sparaliżowana narzeczona” znajduje szczęście jako nowa mama: “To spełnienie marzeń”

Pięć lat po tym, jak została sparaliżowana, kiedy została popchnięta do basenu na swoim przyjęciu panieńskim, Rachelle Friedman-Chapman koncentruje się na jasnej stronie – zwłaszcza teraz, gdy jest mamą.

Z pomocą surogatu mieszkaniec Północnej Karoliny, który stał się znany jako “sparaliżowana panna młoda” powitał w zeszłym miesiącu córkę Kaylee Rae Chapman.

“Paraliżująca narzeczona” Rachelle Friedman-Chapman jest teraz mamą

28 maja 2015 r02:28

“Posiadanie dziecka jest tym, czego zawsze chciałem”, powiedziała TODAY. “To marzenie się spełniło … Jest urocza, jest super ekspresywna, a ona dużo śpi, co jest świetne”.

Sparaliżowany bride Rachelle Friedman Chapman with her baby girl
Paraliżująca narzeczona Rachelle Friedman Chapman ze swoją córeczką, Kaylee Rae.DZISIAJ

Chociaż Kaylee może być marzeniem, Friedman-Chapman przeżył jej udział w koszmarach.

“Miałem to zaplanowane życie, gdzie zamierzam ukończyć szkołę, ożenić się, mieć dziecko i byłem na dobrej drodze” – wspominała. “A wypadek wyrzucił cały mój plan z kursu.”

Przyszła “sparaliżowana panna młoda” uczy się płci dziecka

Jan.07.201500:26

W 2010 roku na kilka tygodni przed ślubem z mężem, Chrisem, jeden z jej gości żartobliwie wepchnął ją do basenu. W jednej chwili została sparaliżowana, a całe jej życie zostało wywrócone do góry nogami. “Wszystko się zmieniło” – powiedział Friedman-Chapman. “Wszystko, co muszę zrobić, muszę zrobić inaczej niż wcześniej”.

To obejmowało jej drogę do macierzyństwa. Z powodu leków, które musiała przyjąć, noszenie dziecka nie było uważane za zdrową opcję, więc ona i Chris szukali surogatu. Wtedy właśnie Laurel Humes, odległy przyjaciel z czasów college’u, skontaktował się z parą na Facebooku.

“To świetna okazja, aby pomóc innej rodzinie i zobaczyć ich radość” – powiedział Humby DZISIAJ.

Sparaliżowana panna młoda przygotowuje się do zostania mamą

29 listopada 2014 r02:27

Friedman-Chapman był zachwycony. “Byliśmy tak bardzo podekscytowani, że ktoś, kto jest niesamowity, wystąpi z nami”, powiedziała.

Humes zaszła w ciążę przy pierwszej próbie. W styczniu Friedman-Chapman ogłosił, że spodziewa się dziewczynki. I w dniu 26 kwietnia urodziła się Kaylee, ważąca 7 funtów, 11 uncji.

Oprócz pokonania przeciwności, Friedman-Chapman przeciwstawia się postrzeganiu macierzyństwa przez niektóre osoby. Oprócz zajmowania się Kaylee, zajmuje się blogowaniem, pracuje jako mówca motywacyjny i gra w rugby na wózkach.

“Myślę, że wiele osób myśli:” Jak ona może być mamą? “Jest to choroba czworogwiazdowa” i po prostu nie sądzę, aby wielu ludzi zdawało sobie sprawę z tego, do czego zdolnych jest wiele pokrzywdzonych lub paraplegików “- powiedziała.

Uznając pewne ograniczenia fizyczne, Friedman-Chapman mówi, że jej miłość nie ma granic.

“Szkoda, że ​​nie zostałem sparaliżowany, żałuję, że nie było lekarstwa” – powiedziała. “Ale w międzyczasie muszę się skupić na pozytywności i tym, że mam niesamowitego męża, a teraz mam niesamowitą córkę, mam nadzieję, że pewnego dnia będę mogła z nią pobiegać, ale na razie weź to, co mamy i cieszmy się z tego. “

Śledź TODAY.com pisarza Chrisa Serico na Twitterze.

Loading...