Serena Williams rodzi córeczkę, siostrze, mówi Venus

Serena Williams urodziła córeczkę!

Serena Williams rodzi córeczkę, potwierdza siostra Venus

Wrz 02.201700:29

W piątek wielki tenisowicz przywitał swoje pierwsze dziecko z narzeczonym, 34-letnim współzałożycielem Reddit, Alexis Ohanian. “Jestem bardzo podekscytowany. Słowa nie potrafią opisać – powiedziała jej siostra Venus, potwierdzając wiadomość dla ESPN tuż przed przyjęciem do sądu w związku z jej meczem w USA w Nowym Jorku w piątek. Imię dziecka nie zostało ujawnione.

Serena Williams i narzeczony Alexis Ohanian powitali w piątek swoje pierwsze dziecko.Getty Images

Trener Sereny Williams, Patrick Mouratoglou, również potwierdził szczęśliwe wieści na Twitterze piątek.

Życzenia od gwiazd obsypanych Beyonce, Ciarą i legendą tenisa, Billie Jean King, z gratulacjami dla nowych rodziców:

Aby przygotować się do porodu, skonsultowała się z Redditem, pytając oczywiście, kiedy spakować torbę szpitalną i co w niej umieścić.

Ohanian ujawnił również niektóre z jej zachcianek ciążowych w zeszłym miesiącu w filmie pokazującym mu ping do szparagów i karczochów.

Williams, 35 lat, ogłosiła swoją ciążę w kwietniu, poświęcając czas z dala od dominacji kobiecego tenisa, aby przygotować się do pierwszego dziecka po ogłuszeniu, aby dowiedzieć się, że ma dziecko.

Serena Williams otwiera swoją ciążę na Vanity Fair

27.2.201703:05

“(I) zrobiłem podwójne ujęcie i moje serce spadło, tak jak dosłownie spadło” Williams ujawnił Vanity Fair. “O mój Boże, to nie może być – muszę zagrać w turnieju. Jak mam grać w Australian Open?”

Okazuje się, że to nie był problem, ponieważ Williams wygrała tytuł singla Australian Open w styczniu, będąc już w 9 tygodniu ciąży, aby uchwycić jej rekordowe 23-gie Grand Slam..

Ciężarna Serena Williams prosi Reddita o spakowanie torby szpitalnej

12 sierpnia 2017 r00:38

Williams miał pracowite lato, które obejmowało złożenie hołdu słynnej okładce Vanity Fair z 7-miesięcznej ciąży Demi Moore, kołysząc jej nagie dziecko w jej własnej wersji do sierpniowego wydania magazynu.

W zeszłym miesiącu rzuciła również baby shower z lat 50-tych, do której dołączyła jedna z dziewcząt, w skład której weszła aktorka Eva Longoria, wokalistka Ciara, osobowość telewizyjna La La Anthony, była członkini Destiny’s Child, Kelly Rowland, i oczywiście jej starsza siostra, Venus.

Gratulacje dla szczęśliwej pary!

Śledź TODAY.com pisarz Scott Stump na Twitterze.