Sassy mama-6 świętuje swoją wolność w zabawnym ujęciu na back-to-schoolowej fotografii

Meghan Oeser nie jest pierwszą mamą, która przewinęła się przez skomplikowane zdjęcia z powrotem do szkoły w swoich mediach społecznościowych i pomyślała: “Kto ma na to czas?”

Ale ona jest pierwsza mama (o której wiemy przynajmniej), która postanowiła opublikować własne zabawne zdjęcia z powrotem do szkoły, poznając swoje talenty, braki i miłość do alkoholu w swoim szkolnym zdjęciu, które świętuje “Pierwszy dzień wolności mamy”.

Blogger Meghan Oeser posted her own take on a back-to-school photo, humorously showcasing her finer qualities and celebrating her first day of freedom.
Blogerka Meghan Oeser opublikowała własną fotografię na back-to-school, z humorem pokazując jej lepsze cechy i celebrując swój pierwszy dzień wolności.Meghan Oeser / The Ultimate Spoon

Oeser jest mamą sześciorga dzieci w przedziale wiekowym od 3 do 15 lat. Kiedy jej dzieci zaczęły wczoraj szkołę, Oeser opublikowała swoje dziwaczne zdjęcie z powrotem do szkoły na swoim blogu The Ultimate Spoon, z pewnymi szczerymi spowiadaniami..

ZWIĄZANE Z NIMI: kiedy mama pojawia się na zdjęciu z powrotem do szkoły, rzeczy stają się zabawne szybko

“Kocham sh * t z moich dzieci, naprawdę, ale DOBRY BÓG … mam SZEŚĆ !!!” Oeser napisał w poście. “Nie mówię, że nie lubię zostawać w domu, ale … czasami czuję, że dałbym sobie lewą rękę, żeby móc iść do biura … wchodzić w interakcje z dorosłymi ludźmi … którzy zazwyczaj lubią innych” dorosłych ” rozmowy. “

Na zdjęciu towarzyszącym szczeremu stanowisku, Oeser pije rum z butelki przez słomkę, trzymając znak, który może pochwalić się swoimi “osiągnięciami” rodzicielskimi – od bycia dobrymi spontanicznymi drzemkami i strojenia swoich dzieci, do konieczności pracy nad odzyskaniem ambicja.

The Oesers with their six children, Jack, 15, Ella, 12, Bailey, 9, Harper, 7, Quinn, 5, and Penny, 3.
The Oesers z sześciorgiem dzieci, Jack, 15, Ella, 12, Bailey, 9, Harper, 7, Quinn, 5 i Penny, 3.Melissa Eaheart / Melissa Eaheart

Chociaż post ma być zabawny, Oeser okazuje się poważny, gdy prosi ludzi, aby powstrzymali się od osądzenia jej o celebrytu powrotu jej dzieci do klasy.

“Nie ma nic gorszego niż mama Judy McJudgerson – nie rozumiem”, powiedział Oeser DZIŚ rodzicom. “Wszyscy jesteśmy tutaj, próbując zrobić to samo – wychować naszych maleńkich ludzi, aby być w połowie przyzwoitymi, a nie kompletnymi kupcami.” “Ty to robisz, a ja to zrobię”

POWIĄZANE: Mama cieszy się pokojem z powrotem do szkoły w parodii hitowej piosenki “Can not Feel My Face”

“Zostałem skarcony przez inne matki za brak karmienia piersią, zaszczepienie, posiadanie c-sekcji, używanie iPadów, picie, przeklinanie, noce, wybieranie używania olejków eterycznych zamiast leków dostępnych bez recepty, bufiastych siedzeń samochodowych, mojego domu i jak czysty jest – albo nie – ciągnął Oeser. “Mógłbym iść naprzód.”

Oeser niedawno założyła swój blog po tym, jak post na Facebooku, który napisała o liście żony do męża, zanim wyjechał na weekend dziewczyny, stał się wirusowy. Gdy żegluje w świecie blogowania, mama z Illinois mówi, że planuje być prawdziwa w kwestii rodzicielstwa i wyzwań, jakie z nią wiążą – zaczynając od szczęścia, że ​​jej dzieci wracają do szkoły.

“Na początku lata (moje dzieci) są świetne”, powiedział Oeser. “Ale przyjdź August, jeżdżę naprawdę wolno obok straży pożarnej.”Meghan Oeser / The Ultimate Spoon

Nigdy więcej nie przegap historii rodzicielskiej dzięki newsletterom TODAY! Podpisz tutaj

“Nie mogę powiedzieć, czy mamuśki, które rozrywają się i wysyłają żałosne pożegnania, są pełne bzdur, albo ich dzieci są po prostu niesamowite”, powiedział Oeser. “Moje dzieci to kupa, potrzebują szkoły … potrzebują struktury, a ja z tym, jak ja jestem mniej liczna, nie mogę im tego dać.” Nie ma wystarczającej ilości kawy – albo alkoholu – w kraju. “

Zdjęcia z powrotem do szkoły ujawniają radosnych rodziców (i przygnębione dzieci)

23 sierpnia 2016 r01:15