Są to zabawki, które maluch będzie bardziej lubił niż pudełko

Wszyscy wiemy, że czasami maluchy mogą być tak samo szczęśliwe, bawiąc się pudełkami, w które wchodzą ich zabawki, niż samą zabawką. Właśnie dlatego DZIŚ Parents i TODAY ping stworzyli listę najfajniejszych zabawek, które zainteresują i utrzymają uwagę Twojego dziecka.

Od nowego i udoskonalonego Teddy’ego Ruxpina po projektor z inteligentnym cyklem i historią czasu, mamy coś dla każdego małego na liście.

DZISIAJ redaktorzy, pisarze i eksperci dbają o polecanie przedmiotów, które naprawdę lubimy i mamy nadzieję, że Ci się spodoba! Tylko dlatego, że wiesz, DZISIAJ ma związki partnerskie. Tak więc, chociaż każdy produkt jest niezależnie wybierany, jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy uzyskać niewielki udział w przychodach.

1. Luvabella, 80 USD (zwykle 140 USD), Amazon

Luvabella baby doll

Ta urocza lalka baby magicznie ożyje na oczach dzięki realistycznym animatronicznym gestom. Uwielbia grać w peekaboo, chichotać i zna więcej niż 100 słów.

2. Wonder Crew Superhero Buddy, 19 USD (zwykle 25 USD), Amazon

Cud Crew doll

Superbohaterowie są w różnych kształtach i rozmiarach. Licencjonowana terapeuta stworzyła tę miękką lalkę, aby zachęcić dzieci do uczenia się w sferze społecznej i emocjonalnej. Twoje dzieci będą chciały zabrać ze sobą swojego kumpla.

3. AutoMoblox Wood Assembly Model samochodu, 10 USD (zwykle 15 USD), Amazon

Samochód made of wood

Dzieci pokochają zabawę tymi klasycznymi drewnianymi autami, które można budować i poruszać. Mogą zbierać sedany, wytrzymałe ciężarówki i furgonetki.

4. Paw Patrol My Size Lookout Tower z ekskluzywnym pojazdem, 100 USD, Amazon

Łapa Patrol Vehicle

Dzieci mogą wykorzystać swoją wyobraźnię i zagrać w swoją ulubioną scenę Paw Patrol z interaktywną wieżą widokową o wysokości 2 metrów. Pochodzi z interaktywnymi światłami, dźwiękami i obracającym się peryskopem.

5. Moonlite Gift Pack Storybook Projektor dla smartfonów, 52 USD, Amazon

SPinmaster

Spraw, by pora snu była jeszcze słodsza, zmieniając smartfon w swój własny projektor historii.

6. Miś Teddy Ruxpin, 72 USD (zwykle 147 USD), Amazon

Miś Ruxbin

Symboliczny Teddy Ruxpin z lat 80. powrócił i tym razem jest wyposażony w Bluetooth. Teddy to ten sam niedźwiedź opowiadania, ale teraz o oświetlonych oczach; Ponadto można go zsynchronizować ze smartfonem, aby wyświetlić więcej niż 40 animowanych wyrażeń.

7. Zestaw ćwiczeń Rusty Rivets Lab, 50 USD, Amazon

Zardzewiały Rivits Toy

Po naciśnięciu przycisku ta przenośna walizka otwiera się i przekształca w laboratorium Rusty Rivets Nick Jr. Podnośnik samochodowy i wymienny żuraw ułatwiają Rustymu przenoszenie swoich wynalazków z jednego piętra na drugie. Rusty figurka jest wliczony w cenę.

8. Fisher-Price Myśl i ucz się inteligentnego cyklu, 100 $ (zwykle 150 $), Amazon

Rybak Price Trike

Ten nowy inteligentny cykl nie tylko sprawi, że twoje dzieci będą się poruszać, ale także uczą się. Rower łączy się przez Bluetooth z tabletem lub smartfonem. Aplikacje edukacyjne mają różne gry, które poruszają się wraz z kierownicą dla dzieci.

9. Cabbage Patch Kids, 33 USD (zwykle 40 USD), Amazon

Kapusta Patch kids

The Cabbage Patch Kids 35-letnia tradycja jest żywa i każda lalka posiada imię, datę urodzenia, akt urodzenia i dokumenty adopcyjne od BabyLand General. Te dzieci mają również bransoletkę ze specjalnym kluczem, aby odblokować serce z futrzanej kapki Adoptimals Pet Cab.

10. Łatka kapusta dla dzieci Adoptimals Tabby Kitty Baby Doll, 25 USD, Amazonka

Kapusta Patch Kitty

To owłosione małe zwierzątko jest idealnym towarzyszem do interakcji z Dzieciakiem z kapustą, który ma klucz do odblokowania serca zwierzaka. Zwierzę domowe posiada certyfikat własności, nazwę, miskę z wodą i szczotkę.

11. Fisher-Price Pomyśl i ucz się Naucz i taguj Movi, 49 USD, Amazon

Rybak Price robot

Ten przyjazny robot uczy umiejętności życiowych, takich jak słuchanie i śledzenie wskazówek poprzez zabawne, interaktywne gry. Movi ma 60 różnych wyrazów twarzy i kombinacji kolorów. Gry są nieskończone, w tym Red Light / Green Light, Tag i Simon Says.

Szukasz więcej sugestii? Sprawdź nasze przewodniki podarunkowe dla 1-latków, 2-latków i 3-latków. Lub wypróbujmy laureatów nagrody Good Housekeeping 2017 “Best Toy Award” lub listy zabawek Amazon 2017.

Ten artykuł został pierwotnie opublikowany 04 grudnia 2017 r.