Ryan Reynolds zdradza, dlaczego on i Blake Lively nazywają ją córką James

Ryan Reynolds i Blake Lively czekali dość długo, by ujawnić nazwisko ich córki. W marcu ujawnili wyłącznie DZISIAJ, że dzwonią do swojej córeczki, która urodziła się przed nowym rokiem, James.

Żywy and Reynolds, who had their first daughter in December 2014, have kept the inspiration behind their baby's name a secret... until now.
Lively i Reynolds, która miała swoją pierwszą córkę w grudniu 2014 r., Utrzymywały inspirację kryjącą się za imieniem dziecka … do tej pory.Dimitrios Kambouris / Getty Images

Teraz w końcu ujawniają powód, dla którego wybrali neutralne pod względem płci imię dla ich 18-miesięcznego dziecka.

POWIĄZANE: Oglądaj seksownego Ryana Reynoldsa, który rozprasza uwagę kierowców w nowej reklamie Super Bowl

“Mój ojciec właśnie odszedł” – powiedział Reynolds w “Poranny piątek w piątek”, ale moja córka nosi jego imię “.

Jego ojciec, James Reynolds, zmarł w październiku po przeżyciu choroby Parkinsona od 1995 roku. Według Reynoldsa jego ojciec milczał na temat swojej choroby, nigdy naprawdę o tym nie rozmawiając..

Z drugiej strony, Reynolds był bardzo głośny w dążeniu do znalezienia lekarstwa na chorobę Parkinsona od lat, nawet łącząc się z Michaelem J. Foxem i jego fundacją.

POWIĄZANE: Ryan Reynolds otwiera ojcostwo: “Brak snu i halucynacje”

Imię James wiele znaczy dla Reynoldsa, a on jest niezadowolony z faktu, że niektórzy ludzie mogą myśleć, że dziwnie jest nazywać dziewczynę typowym męskim imieniem.

“W spektrum dziwnych nazwisk dla maluchów” – żartował – “czuję, że tak naprawdę nie rozprawiamy się tutaj z żadną nowością”.

“Nie nazwałem jej Summer Squash Meadowlark czy coś takiego.”

Ryan Reynolds potwierdza: Moja córeczka ma na imię James

Mar.20.201501:25