Rola Angeliny Jolie dla jej córek: “Twój umysł cię zdefiniuje”

Po spędzeniu ponad dziesięcioletniej pracy humanitarnej na całym świecie, Angelina Jolie próbuje zaszczepić lekcje, których nauczyła się od swojego aktywizmu w swoich dzieciach, szczególnie w jej trzech dziewczynkach..

“Mówię moim córkom:” To co cię wyróżnia to to, co chcesz zrobić dla innych. Każdy może założyć sukienkę i makijaż. To twój umysł cię zdefiniuje “- powiedziała w wywiadzie dla byłego Sekretarza Stanu Johna Kerry’ego w okładce magazynu Elle z marca. “Dowiedz się, kim jesteś, co myślisz i na czym się opowiadasz”.

“I walcz o innych, aby mieć te same swobody” – dodała aktorka, reżyserka i pomoc humanitarna. “Warto żyć życiem w służbie”.

Angelina Jolie, Pax, Shiloh, Vivienne and Zahara
Angelina Jolie ze swoimi córkami Shiloh, Vivienne i Zahara i synem Paxem na zeszłorocznym Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto.
J. Merritt / WireImage

Jolie ma trzy córki – Zahara, 13, Shiloh, 11 i Vivienne, 9 – z nieobecnym mężem Bradem Pittem. Mają także trzech synów, Maddeksa, 16, Pax, 14 i Knoxa, 9.

W swojej siadie z byłym najlepszym dyplomatą Ameryki, aktorka i reżyser podniosły świadomość o Międzynarodowym Dniu Kobiet 8 marca. Mówiła również o tym, że jej dzieło humanitarne wywodzi się z błogosławieństw, którymi mogła cieszyć się ze swoimi dziećmi.

“Tylko dlatego, że jesteśmy krajem opartym na ludziach różnych środowisk i wyznawców, że mogę mieć tę rodzinę”, powiedziała, wskazując, że jest jedyną osobą w jej rodzinie urodzonej w Stanach Zjednoczonych. “Moje córki mają wolności, które mają ze względu na bycie Amerykaninem. A my jesteśmy w najlepszej formie, kiedy walczymy o innych, by mieli te same prawa. Szczególnie inne kobiety. “

Shiloh Nouvel Jolie-Pitt, actress Angelina Jolie and Zahara Marley Jolie-Pitt
Jolie ze swoimi córkami, Shiloh i Zahara, na początku tego miesiąca podczas dorocznej Annie Awards w Kalifornii.David Livingston / Getty Images

42-letnia Jolie służyła jako ambasador dobrej woli i specjalny wysłannik Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych ds. Uchodźców, realizując prawie 60 misji terenowych. Powiedziała, że ​​upewnia się, że jej dzieci, zwłaszcza jej córki, pamiętają ludzi, którzy wcześniej pomogli wykuć ścieżkę.

“Myślę o tym, jak ciężko walczyły kobiety, aby doprowadzić nas do miejsca, w którym jesteśmy dzisiaj”, powiedziała. “Wszystko się liczy, od sposobu, w jaki trzymasz się w codziennym życiu i kształcisz się na własnych prawach, do solidarności z innymi kobietami wokół świat.”

Jolie, która również była współzałożycielką projektu “Zapobieganie przemocy seksualnej w konflikcie” w 2012 roku, zajęła się również omówieniem jej pracy w celu ograniczenia przestępstw przeciwko kobietom..

“W niektórych krajach przemoc seksualna nie jest tematem tabu. Jest to coś, czego więcej ludzi oczekuje od swoich liderów, “powiedziała, zauważając, że była w Kenii zeszłego lata, ponieważ żołnierze sił pokojowych otrzymali szkolenie”, ponieważ uczestnicy misji pokojowych byli częścią problemu “.

“Pracujemy z NATO nad szkoleniem, ochroną i pozyskiwaniem większej liczby kobiet w wojsku, ale jest jeszcze wiele do zrobienia” – powiedziała.

Angelina Jolie przynosi dzieciom Shiloh i Zahara na galę

Jan.10.201800:26