Przesuń się, BatDad! Poznaj najnowszą zabawną rodzinę Vine

Nie sądzę, że możesz mieć minivana pełnego rodzinnej zabawy w sześć sekund? Nie spotkałeś rodziny “Eh Bee”.

To jest nazwa domu w Toronto, Kanadzie, domostwo na kanałach Vine, YouTube i Instagram, zamieszczanie śmiejących się głośno filmów (poważnie, mieliśmy łzy w oczach), które szybko gromadzą lojalnych fanów – mają więcej niż 380 000 naśladowców na Vine, sam. Ich najnowszy klejnot? “Kidz Bop: Family Edition”, w którym rodzina rapuje nad Snoop Doggiem i “The Next Episode” Dr. Dre.

Opublikowano pięć dni temu, film zgromadził już 138 000 polubień i udostępniono go 117 000 razy. Nieźle przez sześć sekund pracy.

“Jestem zwykłym internetowym facetem, który pracuje w branży badań rynku” – powiedział. “Chcieliśmy sprawdzić, czy uda nam się zachować czystość i wymyślić coś, co ludzie uznają za zabawne. Dla nas to po prostu bycie głupkiem i dobra zabawa. “

Niektóre pomysły na filmy pochodzą z codziennego życia, mówi Andres, a on poprowadzi je przez żonę i dzieci do zatwierdzenia. Ale często rodzina po prostu wyciąga telefon i zaczyna strzelać.

“Zwykle pod wpływem impulsu robią się znacznie lepiej niż te, które przemyśliliśmy”, mówi. Córka Andresa stała się w szczególności filmem przełomowym.

POWIĄZANE: Kim są Trump, Clinton? Rodzina Holderness zajmuje się pytaniami dzieciaków w rapie wideo

“[W] parodii Kidz Bop, moja córka krzyczy” co to “jest jednym z tych małych dodatków, w które wrzuca, nawet nie wiedząc, a kiedy to odtwarzamy, jesteśmy jak” To było idealne! “,” powiedział. “Po prostu nie mogę przestać się śmiać, kiedy ją Vining, ponieważ zachowuje prostą twarz, a ona jest tak wcielająca się w rolę i zwykle jestem tą, która pęka.”

Podczas gdy mamy wydają się być właścicielami blogosfery, jeśli chodzi o Vine – home do innych kanałów taty, takich jak BatDad i Josh Darnit – czy ojciec wie najlepiej? Andres mówi, że możemy być na czymś, i zauważa, że ​​jest częścią grupy tatusiów Winorośli, gdzie ludzie dzielą się pomysłami i rozmawiają.

“Nie wiem, czy to mamusia, czy tatuś czy coś, ale przypuszczam, że moja uwaga jest tak krótka, że ​​Vine była dla mnie idealna” – mówi. “Nie mogę usiąść i napisać długo przemyślanego bloga – nie byłbym w stanie tego zrobić. Moja żona prawdopodobnie nie miałaby jednak problemu.

POWIĄZANE: Rodzina wygrywa w Internecie z informacją o ciąży “Lips Are Moving”

Mamy nadzieję, że otrzymamy sześciosekundowy film na ten temat!

Zobacz wszystkie Vines rodziny Eh Bee tutaj i sprawdź je na YouTube i Instagram.

Lesley Kennedy pisze dla AtHome.com. Śledź AtHome na Instagramie @athome i Lesley w Google +.

Gwiazda winorośli BatDad: “Jestem zwyczajnym tatą”

15 września 2013 r02:59