Prawie 10 lat po śmierci Anny Nicole Smith jej córka cieszy się normalnym dzieciństwem

Prawie 10 lat po śmierci Anny Nicole Smith, ojciec jej jedynej córki skupił się na tym, by podnieść ją z dala od blasku reflektora brukowego.

Podczas rzadkiej wyprawy z domu w Kentucky, Dannielynn Birkhead niedawno obchodziła swoje 10. urodziny w stylu podróży do NBC’s Universal Studios Hollywood z tatą Larrym Birkheadem, lat 43, aby jeździć na rollercoasterze i cieszyć się dniem zabawy.

Larry Birkhead o śmierci Anny Nicole Smith, 10. urodzin Dannielynna

12 września 2016 r03:34

“Nie jestem najlepszym tatą, mam swoje wady, ale robię, co w mojej mocy, w tej sytuacji” – powiedział Birkhead Natalie Morales w DZISIAJ poniedziałek. “Robimy, co w naszej mocy, i myślę, że Dannielynn jest najlepszy dni jeszcze nadejdą. Przed nią ma tak świetlaną przyszłość, a ja staram się każdego dnia utrzymać trochę pamięci o jej mamie. “

Dannielynn uśmiechał się, śmiał się i jeździł na kolejek górskich w Universal Studios. Wyglądał jak każda piąta równiarka ciesząca się swoimi urodzinami.

“Ludzie dzwonią do mnie przez cały czas i mówią, że może być w filmie, czy może modelować?” Birkhead powiedział. “Nie przejmowałem się tym, więc powiedziałbym, że nie jest zainteresowana, jest zwykłym dzieckiem, teraz jest w technologii, a ona gra w gry i te filmy na YouTube.”

Dannielynn Birckhead
Dannielynn Birkhead uczęszcza do 142 Derby Kentucky w Churchill Downs 7 maja 2016 roku w Louisville, Kentucky.Gustavo Caballero / Getty Images for Churchill Downs

Dannielynn miał zaledwie pięć miesięcy, gdy Smith zmarł w lutym 2007 r. Po przypadkowym przedawkowaniu leków na receptę. Pięciu różnych mężczyzn twierdziło, że jest ojcem Dannielynna w chwili jej narodzin, dopóki Birkhead nie został rządzony przez sąd, by zostać ojcem po zrobieniu testu DNA.

“Patrzysz na to, a ja jestem lepszą osobą i silniejszą osobą z powodu tego, przez co przeszedłem,” powiedział Birkhead. “Patrzę za dziesięć lat, nie miałbym tego w inny sposób.”

Wciąż istnieją regularne przypomnienia Smitha, które wywołują emocje w Birkhead, ale starał się pozostać pozytywnym.

“Pozostały rzeczy bez odpowiedzi, rzeczy, których nie mogłem jej powiedzieć, i jest ciężko, kiedy chodzisz do szkoły i wypełniasz formularze” – powiedział – “Dostaje mnie co roku. I musisz umieścić “zmarłego” na informacji swojej mamy.

“Są dni, kiedy zatrzymam się i pomyślę o tym, a ty mnie o to zapytasz, zobaczysz łzę, ale w każdej innej minucie dnia zobaczysz uśmiech.” “Tak to po prostu”.

Birkhead celowo wychował Dannielynna w małym miasteczku w Kentucky i nadal próbuje osłaniać ją przed tabloidami z supermarketu, które wciąż opowiadają o Smithu wiele lat później.

Ania Nicole Smith
Anna Nicole Smith chodzi po czerwonym dywanie podczas premiery MGM “Be Cool” w Chińskim Teatrze Graumana 14 lutego 2005 roku w Los Angeles w Kalifornii.Kevin Winter / Getty Images

“Dawno temu podjąłem świadomą decyzję, aby przeprowadzić się do Kentucky” – powiedział – “Robię to celowo, ponieważ zabiera to pogoń, odbiera ciekawość, odbiera fałszywe historie”.

Dannielynn zasugerował Birkhead, że wrócił do gry randkowej, ale na razie próbuje tylko uczcić pamięć Smitha, dając jej normalne dzieciństwo.

“Inne, że nie będę jej codziennie ubierać na różowo, myślę, że prawdopodobnie pomyślałaby, że wykonuję całkiem niezłą robotę” – powiedział Birkhead..

Śledź TODAY.com pisarz Scott Stump na Twitterze.