Poznaj pierwsze dziecko Gerber z zespołem Downa; Nazywa się Lucas!

Dziecko Gerber z roku 2018 to Lucas Warren, 1-latek z Daltona w stanie Georgia, który jest pierwszym dzieckiem z zespołem Downa, który został nazwany dzieckiem Gerber od początku konkursu w 2010 roku.

“Jest bardzo towarzyski i nigdy nie spotyka nieznajomego”, mama Lucasa, Cortney, powiedziała DZIŚ rodzicom. “Uwielbia się bawić, uwielbia się śmiać i kochać, aby inni śmiali się”.

The winning photo of Lucas, submitted by his mom, Cortney Warren, to the Gerber Spokesbaby contest.
Zwycięskie zdjęcie Lucasa, zgłoszone przez jego matkę, Cortney Warren, do konkursu Gerber Spokesbaby.Gerber / Cortney Warren

Cortney Warren powiedziała, że ​​weszła do konkursu Gerber z powodu kaprysu, po tym, jak pewien krewny wskazał na reklamę. Po zamieszczeniu zdjęcia Lucas na Instagramie za pomocą hashtagu konkursu, Cortney i jej mąż, Jason, otrzymali wiadomość, że ich syn został wybrany spośród ponad 140 000 zgłoszeń na 2018 Gerber Spokesbaby.

Poznaj uroczego zwycięzcę konkursu fotograficznego Gerber Baby

Feb.07.201804:20

Bill Partyka, dyrektor generalny i prezes Gerber, mówi, że uśmiech Lucas i szczęśliwy wyraz twarzy porwały serca zespołu Gerber.

“Każdego roku wybieramy dziecko, które najlepiej ilustruje wieloletnią tradycję Gerber rozpoznawania, że ​​każde dziecko jest dzieckiem Gerber” – powiedziała Partyka. “W tym roku Lucas idealnie pasuje.”

“Mamy nadzieję, że wpłynie to na wszystkich – że rzuci trochę światła na wspólnotę specjalnej troski i pomoże większej liczbie osób o specjalnych potrzebach zostać zaakceptowanymi, a nie ograniczonymi,” powiedział tata Jason Warren. “Mają potencjał do zmiany świata, tak jak wszyscy inni.”

Lucas, 1, with his parents, Cortney and Jason Warren.
Lucas, 1, z rodzicami, Cortney i Jason Warren.Gerber / Cortney Warren

Katie Driscoll jest założycielką i prezesem Changing the Face of Beauty, organizacji non-profit, której celem jest promowanie równej reprezentacji osób niepełnosprawnych w reklamach i mediach. Driscoll twierdzi, że marki takie jak Gerber mają moc zmieniać przyszłość społeczności osób niepełnosprawnych, doceniając mniejszość jako konsumenta w reklamie.

Obserwuj rodziców DZISIAJ na Facebooku

“Wierzymy, że jeśli marki reprezentują dzieci z niepełnosprawnością, komunikują swoją wartość społeczeństwu”, powiedział Driscoll. “Takie ruchy przybliżają nas do bardziej globalnego świata”.

“On może mieć zespół Downa” – mówi Cortney Warren ze swojego syna – “ale on zawsze jest Lucasem”.Gerber / Cortney Warren

Cortney mówi, że ma nadzieję, że jej syn będzie postrzegany nie tylko jako dziecko z zespołem Downa, ale także jako zabawne, energiczne dziecko, które kocha muzykę i towarzysko.

“Może mieć zespół Downa, ale zawsze jest Lucas pierwszy”, powiedział Cortney. “Ma niesamowitą osobowość i przechodzi przez kamienie milowe każdego dziecka … mamy nadzieję, że kiedy dorośnie i spojrzy wstecz na to, będzie dumny z siebie i nie wstydzi się swojej niepełnosprawności.”

Już nigdy nie przegap historii rodzicielstwa dzięki biuletynowi TODAY Parenting! Podpisz tutaj.

  • Współtwórcy
  • Terri Peters